Leliana

Tomasz "Medivh" Kiedrowicz piątek, 18 września 2009

W Orlais bardowie podróżują po dworach królewskich, oferując rozrywkę w zamian za gościnność arystokracji. Niektórzy równocześnie pełnią inną złowieszczą funkcję – zabójcy lub szpiega. Leliana rzadko mówi o swojej przeszłości jako bard w Orlais, zostawiając tamto życie daleko za sobą. Przybyła do wioski Lothering, szukając azylu w Zakonie. Jej życie tam przybrało charakter spokojnej medytacji pełnej modlitw do Stwórcy, aby przebaczył jej występki z przeszłości, których inne siostry z Zakonu mogą jedynie się domyślać.

Dragon Age: Początek

Mimo iż Leliana chciałaby prowadzić takie właśnie życie przed śmiercią, to nie wątpi, że przyjdzie czas, aby raz jeszcze wkroczyć na poprzednio obraną ścieżkę. Będzie musiała poświęcić się dla wyższych celów, ale wraz z nimi osiągnie odkupienie. Powiedział jej to sam Stwórca, a ona mu wierzy.

Dragon Age: Początek Dragon Age: Początek Dragon Age: Początek Dragon Age: Początek

Źródło: dragonage.bioware.com

Komentarze

Taramelion · piątek, 18 września 2009, 12:13
0
Powtórzę za bojownikami Joe Potwora: są cycki jest okejka.
Medivh · piątek, 18 września 2009, 21:02
0
Piękne podsumowanie
Szepard · czwartek, 10 czerwca 2010, 20:07
0
na artworku widać kto zajumał morrigam rękaw z jej szaty...
Gość_Rhapsody of Dragons* · wtorek, 14 września 2010, 07:53
0
Mój ulubiony npc. W dodatku funkcjonalny, a i można romansować. A jeszcze głos w dubbingu mi się podoba. Może nie ma wyśmienitych dialogów ( poza jednym z Oghrenem) a i tak zawsze ją ze sobą biorę.
Gość_Kug* · sobota, 2 października 2010, 00:03
0
Świetny NPC, niestety żeby ją do siebie przekonać trzeba postępować raczej szlachetnie, co nie w każdej rozgrywce się udaje Ponadto dużo lepiej wyglądała na trailerze "Święte Prochy", a także jej charakter zdawał się być nieco inny. W grze natomiast prezentuje się trochę gorzej, ale i tak postać oraz związane z nią motywy są warte uwagi.
Gość_* · niedziela, 26 grudnia 2010, 17:53
0
Najbardziej podobała mi się rozmowa mojej elfki z Alistairem, kiedy spotkali Lelianę po raz drugi, tuż przy wyjściu z Lothering. Coś fantastycznego

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...