Szampierz

2 minuty czytania

specjalizacja

Szampierz to jedna z czterech specjalizacji dostępnych dla łotrzyka na poziomie 7 i 14.

Szampierze to doświadczeni wojownicy, którzy nie noszą ciężkich, krępujących ruchy pancerzy, a w walce bazują na lekkich, bardzo precyzyjnych atakach. Doświadczeni szampierze posiadają nadnaturalny refleks, dzięki któremu unikają niezgrabnych ataków wroga, sami zaś uderzają z niezwykłą precyzją.

Premia za specjalizację:

+2 do zręczności

+1 do obrażeń/szansy trafienia

Jak odblokować?

Pozyskanie specjalizacji Szampierza wiąże się z pewnym, mini-zadaniem. Trzeba wybrać się do Perły, którą znajdziemy w Denerim, i porozmawiać z Izabelą. Aby przekazała nam swoją wiedzę, należy przyłapać ją na oszustwie podczas partyjki w karty.

Talenty

Szermierka

specjalizacja

Podtrzymywana

Zasięg: Postać

Podtrzymanie: 30

Zmęczenie: 5%

Ponowne użycie: 5 s

Szampierz skupia się na właściwiej postawie, otrzymując w tym trybie premię do ataku. Z kolei Zwinna obrona daje w tym trybie premię do obrony.

Wytrącenie z równowagi

specjalizacja

Włączana

Zasięg: Postać

Koszt użycia: 24

Ponowne użycie: 15 s

Wymagania: Poziom 12

Szampierz wykonuje szybki ruch, który wytrąca przeciwnika z równowagi, zmniejszając jego obronę i szybkość poruszania się, jeśli nie wykona testu odporności fizycznej.

Zwinna obrona

specjalizacja

Bierna

Wymagania: Poziom 14

Szampierz posiada niezwykły dar, dzięki któremu po prostu nie ma go tam, gdzie atakuje przeciwnik. Otrzymuje premię do obrony.

Precyzyjny cios

specjalizacja

Włączana

Zasięg: Postać

Koszt użycia: 58

Ponowne użycie: 180 s

Wymagania: Poziom 16

Szampierz nauczył się uderzać w czułe punkty wroga z idealną dokładnością i z dowolnego kąta. Przez pewien czas wszystkie udane ataki automatycznie powodują trafienia krytyczne.

Komentarze

0
·
Echhh swampie rzeczy ze skrytobojca piękne połączenie tu z przodu krytyki umiejętność wygasa a ty robisz pufff i juz siedzisz mu na plecach używając umiejetnosci skrytobojcu i niedostępny ze krytyk to jeszcze z większym dmg

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...