Flemeth

1 minuta czytania

flemeth

Flemeth jest matką Morrigan. Jej stosunki z córką nie należą do ciepłych, a wręcz czasami są wrogie. Swoją latorośl wychowywała w pogardzie dla ludzi i poszanowaniu mocy ponad wszystko inne. Jest kobietą obdarzoną silną wolą oraz żądzą władzy.

W angielskiej wersji gry głos podłożyła pod nią Kate Mulgrew.

Pochodzenie

Imię "Flemeth" najwidoczniej należało do legendarnej i straszliwej persony, która przemierzała ziemię stulecia temu. Zgodnie z legendą, jej córki mogą zabić człowieka samym strachem. Tubylcy Głuszy Korcari nadali Flemeth oraz jej potomkiniom przydomek "Wiedźm Dziczy".

Cytaty

  • "Kochana Morrigan w końcu znalazła kogoś, kto zatańczy tak, jak ona mu zagra. Potrafi zagrać czarującą melodię, nie uważasz?"

Ciekawostki

  • Kate Mulgrew powiedziała o Flemeth: "Urodziła wiele córek. Może stać się jedną z nich. Więc posługuje się nimi. Jej córki istnieją tak naprawdę po to, aby służyć jej diabolicznym potrzebom."

Źródło: dragonage.wikia.com

Komentarze

0
·
gdzie jest flemeth chce ja zabic- nigdzie jej nie ma!!!
0
·
Co za żądza krwi!

Można się z nią zmierzyć podczas wykonywania zadania dla Morrigan. Rozmawiaj z nią dużo i się podlizuj, a je dostaniesz.
0
·
I jak do niej pójdziesz, to nie możesz mieć Morrigan w drużynie, bo się wtedy nie pojawi.
0
·
Nom , jak dajesz ten grimuar z wieży magów Morrigan pozniej idziesz do obozu ona daje ci misje na zabicie Flemeth jak powiesz ze chcesz z nia walczyc zmienia sie w smoka loot z niej to tylko klucz ale ten grimuar jak z chaty wezmiesz i jej dasz nic ci nie da ;/
0
·
Flemet jest w swoim domu ale musisz iść tam bez morigan
0
·
ja tam poszedłem sam i od razu zacząłem z nią walczyć bo myślałem że jest cienka a tu nagle staje się smokiem i ginę

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...