szczury_wroclawia_szpital

Arcydemon

Matt "Matthias Circello" Kołodziejski czwartek, 17 grudnia 2009

Arcydemony to Dawni Bogowie, manifestujący się w formie potężnego i przerażającego smoka, naznaczeni przez mroczne pomioty. Posiadają inteligencję daleko wykraczającą ponad przeciętne smoki i są czysto złymi stworzeniami.

dragon age, dragon age: początek, arcydemon

Normalnie, mroczne pomioty są zdezorganizowane i walczą między sobą, rzadko pojawiając się na powierzchni oprócz rajdów i małych inwazji. Prawdziwa Plaga zaczyna się w momencie, gdy mroczne pomioty znajdą lidera, który je zjednoczy w wielką hordę i uwolni na powierzchnię, na fali ciemności i zniszczenia. Tym liderem jest Arcydemon, a Plaga nie skończy się, dopóki dowództwo Arcydemona nad nią nie zostanie zniszczone.

Od kiedy krasnoludy zdołały zatrzymać inwazję mrocznych pomiotów w Głębokich Ścieżkach, po Pierwszej Pladze, żaden Arcydemon nie poprowadził Plagi przeciwko nim.

Źródło: dragonage.wikia.com

Komentarze

Gość_* · sobota, 13 lutego 2010, 18:13
0
jeżeli bedziesz walczyć z arcydemonem,wchodz nz te małe wieżyczki i sztrzelaj bojowej balisady
Gość_simon_harrison* · poniedziałek, 1 marca 2010, 15:06
0
Paradoksalnie Arcydemona można stosunkowo łatwo ubić, na prawdę. Co mnie osobiście leciutko zniesmaczyło. Dodatkowo napomnę iż więcej kłopotów sprawił mi smok, który jest obok świątyni Andrasty. Ba! nawet miałem więcej problemów z ożywieńcami niż z tym Arcydemonem. Dziwna sprawa, powinno się tego smoka jakoś bardziej "przypakować". Aha, dodam iż grałem, gram na poziomie trudnym.
Gość_brak* · wtorek, 9 marca 2010, 19:26
0
a ja na odwrót, dopóki nie odkryłem tych durnowatych wieżyczek
Gość_Sakaelas* · sobota, 30 października 2010, 18:57
0
A nie lepiej, po prostu schować się gdzieś z łukami i nasyłać na pana Arcydemona wojowników? U mnie się sprawdziło, ale grałem na łatwym.
Gość_* · niedziela, 26 grudnia 2010, 18:06
0
Ehe, tylko nie zapomnij, że schować się jest dosyć trudno, bo zewsząd kręci się pełno mrocznych pomiotów, które atakują grupami. Całkowicie odizolowanego od wrogów miejsca tam nie znajdziesz.
Gość_* · czwartek, 3 lutego 2011, 19:07
0
Najpierw trzeba trochę pociąć. Kiedy ucieknie na niedostępną platformę strzelać z balisty. Kiedy podleci dobić.
Gość_* · piątek, 28 października 2011, 21:26
0
To niestety prawda że ten "Jakże potężny i siejący grozę" Arcydemon był dość słaby.Ale cóż to znaczy że nasza postać jest potężna!!
Gość_blotko* · środa, 2 listopada 2011, 21:12
0
Mimo że jest głównym bosem to jest dosyć słaby. Pokonałem go za pierwszym razem. Osobiście dużo więcej problemów sprawiły mi wilkołaki, czy Zathrian ; )
Rinzler · sobota, 29 czerwca 2013, 22:39
0
Ja go zabiłem sam na sam. Chociaż ja za jednym ciosem zabijam wrzeszczota

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...