Tłusty Czwartek #100 – Wytrwałość!

3 minuty czytania

Kolejne święto na Gameexe. Czego tym razem? Nierozważnej decyzji naszego Strażnika, który wymyślając coś tak wspaniałego jak Tłuste Czwartki, spisał je na straty dopuszczając mnie do głosu. Tak, właśnie. Wytrwaliśmy. Ten długi, długi bieg w kierunku liczby 100 nareszcie się zakończył i... wcale nie wolno mi usiąść z szanownymi czteroma literami i odpocząć, bo muszę wrzucać całe sto artykułów!

T³usty czwartek

Tak, tak mili państwo. Na setne wydanie Tłustych Czwartków, redakcja naszego przewspaniałego portalu, przygotowała dla Was równie symboliczną ilość artykułów. Jesteśmy fantastyczni, nieprawdaż? Wszystko zaczęło się od...

12 dnia, drugiego miesiąca roku Rycerza, mieszkańcy zamczyska przeczuwać poczęli zbliżającą się Apokalipsę... Jacyś tam rycerze nieistniejącego już zakonu, wspomagani przez dzielnych strażników twierdzy, wyjechali na przeciw hordzie zbliżającej się do granic ziem kraju Spokojnego. Krew zabulgotała im w żyłach niczym w kotle, gdy spoza wzgórz stanął im przed oczami widok niekończącej się armii przedziwnych stworów: przerośniętych pająków, kałamarnic oraz chomików, zasiadanych przez małe ludki poubierane w bardzo lśniące, okryte brokatami szaty albo rozebrane do kości (dosłownie). Zaprzysięgając w duchu zemstę ewolucji, która doprowadziła do wyklucia tych dziwolągów, (nie)dzielni rycerze udali się po rozum do głowy i poddali ziemie kraju Spokojnego pod władzę nowo przybyłych. W zamian, zostali oni skazani na wykonywanie ciężkich prac domowych na komnatach, które niegdyś należały do nich. Wysyłani byli na przeróżne misje i spełniali wszelkie zachcianki nowo władających, cały czas przyglądając się, jak ich ziemie toczyły się powoli ku upadkowi...

Kto upada, ten upada, a my tymczasem toczymy się ku totalnej apokalipsie. Wierzcie mi, kiedyś nas dosięgnie. Na razie jednak, wypada mi podziękować naszej wspaniałej ekipie za włożenie niesamowitych starań oraz wysiłku w stworzenie dzisiejszego wydania. Mam nadzieję, że Wy (czytelnicy), doceniacie nasze starania tak samo, jak my je ignorujemy. Bo wiecie... dla nas takie sto artykułów to wiśniowa pestka w nosie po prostu!

Doskonale zdając sobie sprawę z tego, że Tłuste Czwartki są Waszymi ulubionymi (bo niby nie?) pomysłami Gameexe, na dzisiejszą okazję rozruszaliśmy nieco nasz serwis (mocnym kopem w... delikatne części) i umożliwiamy Wam przeglądanie naszych Tłuściochów na stronie głównej. Będzie Wam teraz o wiele łatwiej je znaleźć! Już ja dobrze wiem, jak bardzo lubicie słuchać moich mądrości życiowych... Wcale nie zależy Wam na nowych działach typu Dragonica, prawda? No, wiedziałam, że się nie zawiodę. W takim razie, adios pomidoros i do następnego!

Neverwinter Nights 2

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira

Wiedźmin 2

Dragonica

Dragonica: Walka

Dragonica: Funkcje społecznościowe

Dragonica: Wzmacnianie przedmiotów

Dragonica: Przebudzenie Lodowego Smoka

Dragonica: Zwierzaki

Dragonica: Gildie

Dragonica: Klasy

Dragonica: Wolny rynek

Dragonica: Wojny Emporiów

Dragonica: Rzemiosło duchowe

Lord of the Rings Online

Baldur's Gate II

Star Wars: Knights of the Old Republic

Mass Effect

Planescape: Torment

Star Wars: The Old Republic

Komentarze

0
·
No to teraz oby do kolejnego, tak tłuściutkiego wydania czwartków
0
·
100 artów co tydzień! Kto jest ze mną?
0
·
Crushnik, to rozumiem, że bierzesz się do roboty?
0
·
A ja proponuję dorzucać do tego jeszcze jakiś występ artystyczny w wykonaniu Eirin;p
0
·
Excuse me? -,-'
0
·
To Ci dopiero "Tłusty czwartek". .Nieźle nieźle i jeszcze raz nieźle.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...