Inne

2 minuty czytania

inne, dragotaka, przebudzenie lodowego smoka

Z tyloma rzeczami nadchodzącymi z darmowym rozszerzeniem Przebudzenie Lodowego Smoka (Awakening of the Ice Dragon), pozwoliliśmy sobie podkreślić drobne dodatki, które mogą nie zwrócić waszej uwagi od razu, a powinny! Ogłosiliśmy już szczegóły dotyczące zwiększonego maksymalnego poziomu, redukcji ceny Wypaczonej Wieży (Warp Tower) do 50% oraz wyszukiwania drużyny, ale poniżej zamieszczamy informacje na temat innych dodatków naszej gry MMORPG.

Bitewne place (Battle squares)

inne, dragotaka, przebudzenie lodowego smoka

Na prośbę społeczności graczy Dragoniki dostosowaliśmy wymagane poziomy Bitewnych placów następująco:

Numer pokoju Poziom Mapa
1-2 40-49 Flag fight
3-4 40-49 Water square map
5-7 50-59 Flag fight
8-9 50-59 Water square map
10-13 60-69 Flag fight
14-16 60-69 Water square map
17-19 70-75 Flag fight
20-21 70-75 Water square map

Balans umiejętności

inne, dragotaka, przebudzenie lodowego smoka

Odpowiadając na prośby graczy, przyjrzeliśmy się ponownie wszystkim klasom i wprowadziliśmy pewne zmiany, gwarantujące im większą elastyczność i rozrywkę – zarówno podczas walki nimi, jak i przeciwko nim. Zmiany sięgają od usprawnienia systemu Pomiaru Przebudzenia (Awakening Gauge), do całkowitego przekształcenia kontrowersyjnych umiejętności niektórych klas. Zmiany te pokazują nasze zaangażowanie w to, żeby każda klasa miała równe szanse w konkurowaniu w świecie Dragotaki!

Aktualizacja lochów

inne, dragotaka, przebudzenie lodowego smoka

Przebudzenie Lodowego Smoka nie wprowadza jedynie nowej zawartości dla wysokopoziomowych graczy; nisko oraz średniopoziomowi gracze będą zadowoleni słysząc, że wprowadziliśmy pewne usprawnienia do już istniejących lochów. Jako część aktualizacji, Lochy Magma oraz Kundara, jak i Laboratorium Dr Farrella (Dr. Farrell's Laboratory), zostały znacząco przebudowane, aby można było w nich znaleźć nową biżuterię, zbroje, a nawet unikalne Zwierzęta (Pets)! Ale to nie wszystko! Aby usprawnić doświadczenie darmowej gry w Dragonikę, dodaliśmy narzędzie wyszukiwania drużyny oraz gildii! Pozwolą one na znalezienie drużyny lub gildii, które mają takie same zainteresowania, jak ty!

Stragany

inne, dragotaka, przebudzenie lodowego smoka

Kupno i sprzedaż nie są już ograniczone tylko do przepełnionych miast Dragotaki. Teraz masz opcję otwarcia straganu na każdej mapie! Po prostu wybierz nazwę długości piętnastu znaków i usiądź wygodnie, podczas gdy pieniądze będą wpływać do twojej sakwy!

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...