wow_malfurion

Wojownik

wojownik

Wojownicy spędzili lata szlifując swoją siłę i kunszt w walce mieczem, co pozwoliło im osiągnąć perfekcję w swojej profesji. Wyposażeni w wyjątkowe – defensywne i ofensywne umiejętności walki wręcz, stanowią doskonałą straż przednią każdej grupy bojowej. Wraz z postępami w Dragonice, wojownik zostanie postawiony przed wyborem pomiędzy zdolnym rycerzem albo morderczym gladiatorem.

Rycerz (Knight)

wojownik

Rycerz zdobył swoje walory poprzez umiejętny trening i dobrze wyważone umiejętności defensywne. Dzięki doskonałemu wykorzystaniu i dokładnemu zrozumieniu treningu, Rycerz może przyjąć więcej obrażeń niż ktokolwiek inny na polu bitwy, jednocześnie obdzielając wrogów pełnym zestawem druzgocących ataków. Po osiągnięciu 40. poziomu, rycerz awansuje na paladyna (paladin).

Gladiator

wojownik

Gladiatorzy uosabiają czystą brutalność na polu bitwy. Wychowani w przeświadczeniu, że siłą pokonają wszystko, przetrwali godziny skrajnie wyczerpującego treningu fizycznego, by osiągnąć obecny poziom. Gladiatorzy zasłynęli ze zdolności do przyjmowania niewiarygodnych ilości obrażeń i zadawania w odwecie ogromnych ran. Mogą dzierżyć dwuręczne bronie, a po osiągnięciu 40. poziomu, awansują na myrmidonów.

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...