Rozpoczynanie wojen

1 minuta czytania

Wojny Emporiów składają się z dwóch różnych turniejów: Turnieju Pretendentów (Challenger Tournament) i Turnieju Emporiów (Emporia Tournament). Gildia musi najpierw wziąć udział w Turnieju Pretendentów, aby zakwalifikować się do Turnieju Emporiów.

Aby uczestniczyć w Turnieju Pretendentów, przywódca gildii musi ogłosić wyzwanie na Tablicy Statusu Emporiów. Dostęp do niej można uzyskać poprzez kliknięcie na Oknie Społeczności (Y) (Community Window), a następnie na Tablicy Statusu (Status Board).

rozpoczynanie wojen, wojny emporiów

1. Kliknij tutaj, aby ogłosić wyzwanie. Zostaniesz poproszony o zaoferowanie wybranej przez ciebie ilości doświadczenia. Wszystkim zarejestrowanym gildiom nadawane są numerki od 1 do 8, w zależności od ilości doświadczenia, które zaoferują.

2. Pokazuje liczbę gildii, ubiegających się o wyzwanie.

3. Pokazuje średnią ilość doświadczenia, oferowaną przez każdą z gildii.

Gdy czas dobiegnie końca, a gildie mające uczestniczyć w turnieju będą już wybrane, zostaje wysłana wiadomość do przywódcy frakcji oraz do jego zastępcy, zawierający wyniki turnieju.

Każdy członek gildii otrzyma przypomnienie na 30 minut przed turniejową bitwą, co pozwoli mu na dołączenie do walki na czas.

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...