Potwory

dragotaka, potwory, przebudzenie lodowego smoka

Nowy mroźny kontynent Pagosi jest domem najdzikszych oraz najbardziej przerażających potworów, jakie kiedykolwiek widziane były w Dragotace – od kryształowych zielonych jednorożców, poprzez ohydne bałwany, do wściekłych niedźwiedzi polarnych z brutalnymi atakami szponów. Bohaterowie muszą stawić czoła całkowicie nowym kreaturom, zadającym ból nowymi metodami, aby zmierzyć się z Lodowym Smokiem (Ice Dragon) u kresu swej podróży.

Zwykłe

dragotaka, potwory, przebudzenie lodowego smoka

Do koszmarnych istot, zamieszkujących mroźne doliny Pagosi, zaliczymy goblińskiego zamachowca, dzierżącego śmiercionośny kryształowy lodowy sztylet oraz rzucającego wybuchowe bomby. Nic nie powstrzyma tych szalonych stworów przed walką z podróżnikami. Mamy tu również kryształowe lodowe tygrysy, krążące po śnieżnych polach i pragnące krwi bohaterów. Te dzikie bestie będą walczyć ze sobą o pierwszeństwo zaatakowania podróżników.

Elitarne

dragotaka, potwory, przebudzenie lodowego smoka

Opancerzony niedźwiedź polarny Alexyon ma na plecach ostre jak brzytwa lodowe odłamki i tylko czeka, aby zaszarżować na ciebie tnąc wielkimi szponami. Będziesz potrzebował wszystkich swoich umiejętności, aby pokonać tę agresywną bestię. Innym elitarnym bossem jest zrodzony z czystych lodowych kryształów uskrzydlony nemezis. Jego miażdżące ataki powalą każdego bohatera, który stanie mu na drodze. Nie podchodź za blisko!

Bossowie

dragotaka, potwory, przebudzenie lodowego smoka

Przeszedłszy przez wszystkie piętra, dotrzesz do szczytu Fortecy Udręki (Citadel of Torment). Wyczerpani czempioni będą zmuszeni walczyć ze starożytną, złowieszczą siłą, obdarzoną przez magię mocą. Gracze muszą użyć wszystkich zaklęć ze swojego arsenału, by zmiażdżyć jakikolwiek opór. W końcowej misji Pagosi, wielki Lodowy Smok Freonos (Ice Dragon Freonos) krąży po swoim terenie, czekając na wszystkich głupców, którzy zbliżą się zanadto, jako że jego potężne szczęki oraz zwinny ogon szybko zetrą wrogów na proch.

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...