Forochel

1 minuta czytania

Historia

Na dalekiej północy, na krańcu cywilizacji, zamarznięte jałowe ziemie Forochel przylegają do brzegu Lodowej Zatoki (Ice Bay). Kraina niekończącej się zimy, gdzie dziwne światła tańczą nocami na niebie, jest miejscem strasznych niebezpieczeństw i domem śnieżnych troli, białych wilków oraz włochatych behemotów o wielkich kłach. Te mroźne brzegi zamieszkuje też lud Lossoth, chroniący niegdyś Arvedui'a, upadłego ostatniego króla Arnoru, i ciągle przechowujący sekrety, które pozostawił.

forochel, lokacje

Lokacja ta zawiera ponad 100 zadań dla postaci na poziomach 39-52, podczas których gracze mogą eksplorować dzikie i piękne krajobrazy mroźnej północy – domu enigmatycznych Lossothów.

Miejsca

Lodowa Zatoka Forochel (Ice Bay of Forochel)

forochel, lokacje forochel, lokacje

Na odległej północy Śródziemia, pomiędzy łańcuchami Gór Błękitnych (Blue Mountains) a Gór Mglistych (Misty Mountains), leży spora zatoka Wielkiego Morza (Great Sea). Była to niegdyś potężna Lodowa Zatoka Forochel (Forochel oznacza „północny lód”), która ciągnęła się aż w najzimniejsze regiony północy. Na północ i zachód zatoka była oddzielona od morza przez cypel Cape of Forochel.

forochel, lokacje forochel, lokacje

Pomimo mroźnego klimatu, plemiona ludzi żyją nad brzegami tej zatoki. W Dawnych Dniach (Elder Days) byli to ludzie znani jako Forodwaith, lecz do Trzeciej Ery (Third Age) dotrwali tylko ich potomkowie – Lossothowie. Ich głównym osiedlem jest Cape, lecz podróżują dużo wzdłuż całej zatoki aż po daleki, południowy brzeg.

Źródło: lotro.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...