Łucznik

1 minuta czytania

łucznik

Łucznicy są mistrzami łuku i strzały – jednej z najlepszej broni w dziejach. Są zabójczy w walce na długi dystans, ale nie są też zupełnie bezbronni w bezpośrednim starciu. Wraz z postępami łucznik może wybrać, czy woli rozwijać tradycyjne umiejętności jako tropiciel, czy może nauczyć się korzystania z nowoczesnych i wybuchowych broni jako kusznik.

Tropiciel (Pathfinder)

łucznik

Tropiciel pozostał wierny swoim korzeniom i jako główną broń dzierży długi łuk. Absolutne poświęcenie dla tej broni w połączeniu z niezwykłymi umiejętnościami tropiciela sprawiło, że jest on bezcennym atakującym. Po osiągnięciu 40. poziomu, awansuje na łowcę (ranger).

Kusznik (Arbalist)

łucznik

Kusznicy są jedną z klas najłatwiej przystosowujących się do warunków panujących w świecie Dragatoki, ponieważ potrafią przemieszczać się z dużą prędkością po dowolnym terenie. Wyposażeni są w śmiercionośną kuszę zadającą szybkie obrażenia, a także w wiele nowoczesnych broni, takich jak granaty, karabiny maszynowe, a nawet wyrzutnie rakiet. Po osiągnięciu 40. poziomu, awansują na grenadiera.

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...