Lochy

1 minuta czytania

dragotaka, lochy, przebudzenie lodowego smoka

Przebudzenie Lodowego Smoka (Awakening of the Ice Dragon) zawiera nowe lochy oraz oferuje dotąd niespotykane, ekscytujące wyzwania i możliwości dla graczy każdego poziomu. Wywalcz sobie drogę przez unikalnych, złowieszczych wrogów i pokonaj najtwardsze istoty Dragotaki w każdej z nowych lokacji, aby znaleźć najlepszy łup dla twojej postaci.

Forteca Udręki (Citadel of Torment)

dragotaka, lochy, przebudzenie lodowego smoka

Forteca Udręki jest wysoką konstrukcją wypełnioną śmiercionośnymi pułapkami i przeszkodami. Dziewięć pięter tej wielkiej twierdzy zaprojektowano dla graczy poziomów 35-40. Poszukiwacze przygód, chcący dostać się na sam szczyt, muszą przygotować się na ostrą walkę o każdy krok. Tylko najbardziej niezłomni bohaterowie pokonają duchy oraz zjawy, aby zmierzyć się ze starym nemezis.

Podziemne Cmentarzysko (Underground Graveyard)

dragotaka, lochy, przebudzenie lodowego smoka

Podziemne Cmentarzysko nie jest miejscem dla tchórzy. Tylko najodważniejsi głupcy rozważą podróż tam w pojedynkę. Ten masywny, rozłożysty labirynt zawiera wszelkie rodzaje złowieszczych kreatur, począwszy od zombie, poprzez bezgłowych rycerzy, a skończywszy na dzierżących ostrze wielkich szczurach. Loch ten dla graczy poziomów 30-35 oddzieli odważnych od lekkomyślnych w piorunującym tempie.

Siedlisko Wilków (Wolves Den)

dragotaka, lochy, przebudzenie lodowego smoka

Siedlisko Wilków, przeznaczone dla graczy poziomów 15-22, może zostać znalezione w sercu niezwykle interesującego lasu, pełnego małych jaskiń i tuneli. Ich mieszkańcy krążą po swoich terenach, czekając na smakowitych podróżników, którzy zapuszczą się tam w poszukiwaniu chwały. Bohaterowie, chcący udowodnić przed sobą, że są warci dalszego szkolenia w swojej profesji, otrzymają od swojego trenera warunki do spełnienia. Ci, którzy z powodzeniem przejdą przez kręte tunele i uciekną z siedliska, zostaną sowicie wynagrodzeni.

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...