bitwa_blizniakow

NPC

2 minuty czytania

Kowal (Blacksmith)

npc

Kowale mogą naprawiać twoje uzbrojenie i pancerze, które uległy zniszczeniu podczas wypraw. Oprócz tego mogą zaczarować przedmioty Proszkiem Wzmocnienia. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: "Wzmacnianie przedmiotów – Zaklinanie".

Sprzedawca wyposażenia (Equipment Merchant)

npc

Jeśli szukasz podstawowej broni lub pancerza na dobry początek, zgłoś się do Sprzedawcy Wyposażenia.

Rzemieślnik Dusz (Soul Crafter)

npc

Potrafią nasycić twoje przedmioty losową specjalnością używając Duszy, którą uzyskuje się poprzez rozmontowywanie innych przedmiotów. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: "Wzmacnianie przedmiotów – Zwiększanie Mocy Duszy".

Bankierzy (Bankers)

npc

Bankierzy zarządzają twoim dodatkowym miejscem w inwentarzu, pozwalając ci na składowanie w nim rzeczy. Ta usługa jest darmowa, jednakże pojemność może być powiększona o kolejne miejsce, możliwe do kupienia w Sklepie Dragoniki. Bankierów można znaleźć we wszystkich miastach, z wyjątkiem Odelii.

Sprzedawca (Trade Merchant)

npc

Sprzedają przeróżne rzeczy, takie jak napoje, składniki i przepisy, które mogą być użyte przy tworzeniu przydatnych rzeczy do konsumpcji.

Zarządca Gildii (Guild Manager)

npc

Kiedy osiągniesz 20 poziom, możesz poszukać innych, podobnych sobie podróżników i założyć własną gildię. W tym momencie przyda ci się Zarządca Gildii. Dzięki niemu będziesz mógł założyć gildię; dodatkowo sprzedaje on Umiejętności Gildii. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o gildiach, sprawdź naszą sekcję: "Gildie".

Mędrzec/Samotny Starzec (Sage/Reclusive Old Man)

npc

Ci mądrzy starcy oferują pomoc tym, którzy podróżują w grupach. Po zakończonych walkach grupowych z innymi graczami możesz wrócić do mędrców, aby wymienić punkty zebrane w drużynie na dodatkowe doświadczenie.

Trenerzy Klas (Class Trainers)

npc

Każda klasa ma Zasłużonego Trenera, który może wskazać podróżnikom drogę rozwinięcia wybranego typu charakteru. Trenerzy mogą wymienić punkty mistrzostwa na przedmioty, a także zlecić ci dodatkowe zadania, mające na celu awansowanie z pierwszego poziomu profesji na drugi.

Gatto

npc

Gatto jest stworzeniem jedynym w swoim rodzaju. Możesz zamienić u niego kody z kuponów na przeróżne nagrody. Kupony te można wygrać w organizowanych przez nas akcjach. Miej oko na informacje o tych akcjach na naszych forach.

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...