wampir_maskarada

Mapy Misji

2 minuty czytania

mapy misji

Mapy misji są częścią Terenów Głównych. Rozmaite zadania są powiązane z Mapami misji i możesz je wypełnić tylko poprzez zdobycie specjalnych przedmiotów lub pokonanie głównych przeciwników, którzy tam się znajdują. Istnieją 4 poziomy trudności, do których można mieć dostęp. Uzyskujesz go przechodząc każdy z poziomów po kolei. Aby wypełnić misję, musisz wyeliminować wszystkie potwory ze wszystkich terenów i stawić czoła głównemu przeciwnikowi. Wraz ze wzrostem poziomu trudności, wzrasta liczba potworów, ich poziom oraz siła ataku i obrony. W porównaniu z obszarami podstawowymi, tutaj twoje szanse na zdobycie przedmiotów są o wiele wyższe.

Dostęp do mapy misji

Możesz wejść w Mapy Misji, naciskając klawisz "Z" przy odpowiednim portalu, aby aktywować okno misji. Będziesz mógł wybrać poziom trudności misji, której chcesz się podjąć. Możesz tam wejść sam lub z drużyną składającą się z maksymalnie 4 graczy. Drużyna wejdzie na mapę jednocześnie z jej liderem. Mapy Misji składają się z małych terenów, na których czyhają przeróżne potwory oraz terenu elitarnego, gdzie na graczy czeka główny przeciwnik.

Poziom trudności 1: 1 mały teren + 1 elitarny teren

Poziom trudności 2: 2 małe tereny + 1 elitarny teren

Poziom trudności 3: 3 małe tereny + 1 elitarny teren

Poziom trudności 4: 4 małe tereny + 1 elitarny teren

Ekran wyniku map misji

mapy misji

1. Pokazuje całkowitą liczbę zdobytych punktów. Jest ona również widoczna na Pasku Głównym.

2. Pasek Główny jest połączeniem wyników Paska Zmysłu, który wypełnia się przy wykonywaniu ataków podstawowych oraz kombinowanych, i Paska Zdolności, który zapełnia się poprzez wykonywanie ataków krytycznych, ataków od tyłu oraz kontrataków. Pasek Główny bazuje na dokonaniach każdego członka drużyny.

3. Pokazuje wpływ ilości zdobytych przez postać punktów na osiągnięcie rangi.

4. Pokazuje Pasek Zmysłu, który wypełnia się przy wykonywaniu ataków podstawowych oraz kombinowanych, Pasek Zdolności, który zapełnia się poprzez wykonywanie ataków krytycznych, ataków od tyłu oraz kontrataków. Ta część pokazuje również, ile razy postać umarła, próbując wykonać zadanie oraz czas, jaki jej to zajęło.

5. Pokazuje całkowitą rangę zdobytą przez gracza lub drużynę na Mapie Misji.

6. Pokazuje ilość zdobytego dodatkowego doświadczenia, jak również czynniki, jakie wpłynęły na tę ilość.

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...