Naprawa

1 minuta czytania

Wyposażenie, którego używasz w trakcie gry, posiada swoją wytrzymałość. Spada ona, kiedy otrzymujesz oraz zadajesz przeciwnikom obrażenia. Wyposażenie traci również 10% swojej trwałości w przypadku śmierci postaci. Gdy wytrzymałość któregoś przedmiotu jest już bardzo niska, po prawej stronie ekranu ukaże się zarys twojej postaci, wyszczególniający dane uszkodzenie, które powinno zostać naprawione jak najszybciej. Możesz tego dokonać poprzez odwiedzenie najbliższego kowala (blacksmith). Poniższy przewodnik pokaże ci, w jaki sposób to uczynić.

Przebieg

1. Idź do kowala w mieście.

2. Kliknij na kowala i wybierz Naprawa (Repair).

3. Masz dwie możliwości: Naprawa indywidualna (Repair individually) i Naprawa wszystkich wyposażonych przedmiotów (Repair all equipped items).

naprawa

4. Aby naprawić sprzęt pojedynczo, należy najpierw go zdjąć. Możesz zrobić to naciskając klawisz U i klikając PPM na przedmiot, który chcesz zdjąć oraz naprawić. Przeciągnij go z okna inwentarza do okna naprawy. Naprawianie wszystkich wyposażonych rzeczy nie wymaga od ciebie ich zdejmowania. Na dole okna naprawy pokazany jest jej koszt.

5. Aby zakończyć, kliknij Naprawa.

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...