Mag

mag

Magowie wzrastali ze wzmożonym zrozumieniem otaczającego ich świata. Po latach spędzonych w Wieży Magów, gdzie studiowali prawa i zasady magii, wyszli z niej jako w pełni ukształtowani czarodzieje. Potężne magiczne zdolności zdecydowanie rekompensują ich brak siły. Wraz w postępami, mag może przyjąć specjalizację leczącego mnicha lub ofensywnego maga bitewnego.

Mnich (Monk)

mag

Mnich osiągnął zupełnie nowy poziom wiedzy, dzięki połączeniu nauk ze studiów z doświadczeniami z pola bitwy. Nieustannie dąży do jeszcze większego zrozumienia świata, przez co bierze udział w większej ilości walk, w celu rozwinięcia swoich czarodziejskich umiejętności. Jako jedyna klasa posiadająca umiejętność wskrzeszania i leczenia, jest wysoko cenionym członkiem każdej drużyny. Po osiągnięciu 40. poziomu, awansuje na kapłana (priest).

Mag bitewny (Battlemage)

mag

Magowie bitewni są unikatowi, ponieważ zdecydowali się na rozwijanie swojej kariery w kierunku wykorzystania magii bezpośrednio przeciw wrogowi. Magowi bitewnemu brakuje siły innych klas nastawionych na walkę, ale rekompensuje to szerokim zasięgiem ataków magicznych. Po osiągnięciu 40. poziomu, awansuje na maga wojennego (warmage).

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...