Pary

1 minuta czytania

System par pozwala na stworzenie związku tym graczom, którzy pozostają ze sobą w bliskich kontaktach. Decydując się na tę opcję, przy imieniu postaci pojawi się serduszko, aby pokazać pozostałym, że dana osoba jest już z kimś związana.

Przebieg tworzenia pary w świecie gry

  • Otwórz okno społeczności poprzez kliknięcie na przycisku społeczności lub naciśnięcie przycisku 'Y'.
  • Wybierz zakładkę 'Para [Couple]', a następnie kliknij 'Szukanie Pary [Couple Search]'.
    draconica, społeczność, pary, gildie, poczta draconica, społeczność, pary, gildie, poczta
  • Wybierz osobę, z którą chcesz utworzyć parę, do niej lub do niego zostanie wysłane zaproszenie. Możesz zdecydować się na utworzenie pary na okres jednego dnia, aby przekonać się, jak wasz związek będzie funkcjonował. Osoby z listy możesz także przyłączyć do swojej drużyny lub dodać jako przyjaciół; tylko postacie przeciwnej płci mogą tworzyć pary.
  • Jeżeli związek nie działa tak, jak sobie to wyobrażałeś, możesz go zakończyć. Otwórz zakładkę 'Para [Couple]' i kliknij przycisk 'Opuść Parę [Leave Couple]'. UWAGA: Musisz zakończyć obecny związek, aby móc stworzyć nowy.

Umiejętności i przedmioty związane z parami

Gdy już utworzysz parę, zyskasz dostęp do unikalnych umiejętności i przedmiotów. Aby z nich skorzystać, otwórz zakładkę 'Para' w oknie społeczności.

  • 'Z potęgą miłości [With the power of love]' – zwiększa prędkość ataku pary na 30 sekund.
  • 'Zwój miłości [Love scroll]' – jeżeli nie możesz znieść rozłąki ze swoim partnerem, kup zwój miłości u dowolnego kupca i przenieś się natychmiast do swojej drugiej połówki.
pary
Szczęśliwa para

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...