Złodziej

1 minuta czytania

złodziej

Złodzieje są mistrzami skradania się i cienia. Walczą na krótkim dystansie, wykorzystując swoją zręczność oraz uniki do zaatakowania swojej ofiary i wycofania się. Uważa się, że jako podstępni wojownicy nigdy nie uczestniczą w zwykłej bitwie. Wraz z rozwojem mogą wybrać ścieżkę błazna lub nieuchwytnego zabójcy.

Błazen (Jester)

złodziej

Błazny to niezwykłe osobowości z odjazdowym poczuciem humoru, którzy wybili się ponad status zwykłego złodzieja. Używają swoich szponów jako głównych narzędzi do wykonania maksymalnie dokładnych uderzeń, ale są znani z wykorzystywania swojej inteligencji do wymyślania całej gamy kreatywnych ataków. Po osiągnięciu 40. poziomu, awansują na arlekina (harlequin).

Zabójca (Assassin)

złodziej

Zabójcy to geniusze infiltracji i skradania się. Są mistrzami krótkiego dystansu. Zadają kolejne, szybkie ciosy, używając kombinacji swej szybkości ze śmiercionośną główną bronią – Katarem. Zabójcy lubują się w stosowaniu trucizn, dzięki czemu eliminują ogromną ilość przeciwników właściwie bez wysiłku. Po osiągnięciu 40. poziomu, awansują na ninja.

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...