Podstawowe informacje

1 minuta czytania

Wojny Emporiów dają gildiom szansę na walczenie ze sobą o kontrolę nad Emporiami, czyli obszarami należącymi do konkretnej gildii. Mogą one zostać ulepszone dzięki gildyjnemu doświadczeniu i przynosić wymierne korzyści. Aby dowiedzieć się, jak twoja frakcja może zaangażować się w te emocjonujące bitwy o panowanie, czytaj dalej.

Wojny Emporiów mogą zostać podzielone na dwa osobne turnieje. Pierwszy z nich, Turniej Pretendentów (Challenger Tournament), ma wyłonić gildię, która będzie walczyła z inną frakcją o władzę nad Emporium będącą będącym w jej posiadaniu, co jest już wtedy Turniejem Emporiów (Emporia Tournament).

Organizacja Wojen Emporiów

1. Na początku, mistrz gildii, będącej na poziomie 2. bądź wyższym, ubiega się o uczestnictwo w Turnieju Pretendentów. Wyzwanie może zostać ogłoszone na tablicy statusu. Wszystkim zarejestrowanym gildiom nadawane są numerki od 1 do 8, w zależności od ilości doświadczenia, które oferują.

2. Następnie, 8 gildii uczestniczy w Turnieju Pretendentów. Zwycięska frakcja oraz ta, będąca w posiadaniu Emporium, biorą udział w Turnieju Emporiów.

3. Gildia, która wyjdzie zwycięsko z Turnieju Emporiów, zyskuje kontrolę nad Emporium. Emporia sklasyfikowane są gwiazdkami – od 1 do 5. Obecnie tylko 1-gwiazdkowe Emporium jest dostępne, ale w przyszłości pojawiają się te wyżej notowane. To pozwoli gildiom, będącym w posiadaniu Emporium, walczyć z inną frakcją o panowanie nad Emporium sklasyfikowanym wyżej.

Źródło: en.dragonica.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...