Dragon Age: Świt Poszukiwacza już w sprzedaży

1 minuta czytania

Za oceanem debiutuje animowany film Dragon Age: Świt Poszukiwacza, czyli efekt współpracy FUNimation z EA i BioWare.

dragon age dawn of the seeker

Na DVD i Blu-ray do sprzedaży trafił najnowszy film animowany oparty na kultowym świecie gry Dragon Age. Główną bohaterką historii Świtu Poszukiwacza jest zuchwała wojowniczka imieniem Cassandra, która przemierza ziemie Orlais w uciecze przed oskarżeniami o zdradę. Dziewczyna stara się przy tym zapobiec działaniom spiskowców, które zostały wymierzone w potężny Zakon Andrasty. Pomocną dłoń wyciągnie do niej mag z kręgu imieniem Regalyan d'Marcall.

Z okazji premiery na Machinima pojawił się także nowy filmik, w którym dwójka bohaterów mierzy się z całkiem pokaźnych rozmiarów przeciwnikiem.

Sam film można zamówić za pośrednictwem oficjalnej strony tej produkcji.

Komentarze

0
·
Znajdzie się ktoś na tyle miły, aby wyjaśnić mi, gdzie w tym wszystkim anime? Przecież to w żadnym stopniu nie przypomina japońskiej animacji. Ani tradycyjnej, ani nawet tej znanej z Final Fantasy: Advent Children.
0
·
Nie ma w tym anime? I dobrze! Nie wybaczyłbym ludziskom z BioWare przetworzenie Dragon Age'a na coś a'la Final Fantasy (ale to może dlatego, że fanem japońskiej kreski nie jestem, a FF to już w ogóle).

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...