Przedostatni zeszyt Dragon Age: The Silent Groove dostępny

1 minuta czytania

dragon age silent grove, dragon age

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy oczekują na piąty numer komiksu Dragon Age: The Silent Groove. Przedostatni zeszyt, który przygotował duet Dark Horse Comics – David Gaider, trafił właśnie do sprzedaży. Przyjaciele pojmanego Alistaira rozpoczynają współpracę z niespodziewanym sojusznikiem.

Król Alistair wyruszył na wyprawę, której celem było poznać los, jaki spotkał jego ojca, Króla Marica. Nie wszystko poszło po myśli monarchy, który zostaje pojmany. Porywaczem okazuje się być Claudio Valisti, książę zabójców.

Przyjaciele Alistaira nie zamierzają czekać z założonymi rękami na rozwój wypadków. Chcąc uwolnić towarzysza, Isabela i Varric decydują się na zawiązanie sojuszu z niesławną wiedźmą Yavaną. Cena za takie wsparcie może się jednak okazać zbyt wysoka.

Piąty zeszyt można nabyć za symboliczną kwotę 0,99$, udając się pod ten adres. Dark Horse Comics udostępniło także kilka stron promocyjnych, które można obejrzeć po kliknięciu na okładkę.

Jeśli nie poznaliście do tej pory żadnego z numerów serii, to powstałe zaległości można nadrobić sięgając po pierwszy, darmowy numer.

Komentarze

0
·
Małe sprostowanko. Nie jest to ostatni numer a przedostatni

I bardzo dziękuję za podlinkowanie
0
·
Wiedziałem, że dziś nie jest dzień na newsy Dzięki za czujność, poprawiłem.
0
·
Jeśli chcecie, to pod tym adresem macie przetłumaczone strony promocyjne 5 numeru:

http://www.dragon-age...5-juz-dostepny

A tutaj macie wszystkie promocyjne strony z obecnych części:

Część 1

SPOILER
Część 2

SPOILER
Część 3

SPOILER
Część 4

SPOILER
Część 5

SPOILER


Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...