[Serial] „Dragon Age: Redemption” – piąty epizod

1 minuta czytania

Jak każdego wtorkowego poranka, tak i dziś na salony sieciowe trafił kolejny odcinek serialu internetowego autorstwa Felicii Day oraz studia BioWare, umieszczonego w fantastycznym świecie Thedas – „Dragon Age: Redemption”.

dragon age: redemption

Najnowszy epizod odkryje przed nami kilka kart enigmatycznej przeszłości Cairna i dobitnie wytłumaczy, dlaczego templariusz tak obsesyjnie pragnie schwytać Saarebasa w swoje ręce. Pościg jest bardziej osobisty niż się pierwotnie wydawało. Natomiast fani akcji i potyczek na ostre narzędzia również znajdą coś dla siebie – w końcu co to za serial fantasy bez klasycznego mordobicia w oberży? Z kolei w ramach ciekawostki dla fanatyków uniwersum „Dragon Age” – nowe przekleństwo, które pozwoli urozmaicić rozliczne sesje rozgrywane w Thedas. Bon Appétit.

Koniec pościgu już za pasem, bowiem 15 listopada zostanie wyemitowany „la grande finale” serialu. Macie jakieś oczekiwania?

Komentarze

0
·
http://www.youtube.co...layer_embedded

Wersja z napisami.

Pozdrowienia od Szarej Straży

Dzięki za cynk Zrobiłem więc małą podmianę w newsie, co by ludzie przemierzający czeluści sieciowe i mający trudności z mową Szekspira, mogli się w pełni zrelaksować się przy produkcji pani Day. Good job - Tokar.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...