„Dragon Age: Redemption” – filmik zza kulis

1 minuta czytania

dragon age: redemption

Kiedy „Dragon Age II” jest kompletnie masakrowany przez graczy (średnia ocen 31%, jeżeli odejmiemy dowcipnisiów i policzymy rzeczowe komentarze, to wyjdzie pewnie około 60-65%), w pieleszach studia filmowego Felicii Day produkowany jest serial internetowy na podstawie bioware'owskiego uniwersum – „Dragon Age: Redemption”. Ciekaw jestem szpetnie, jak negatywne komentarze i rozczarowanie niemałej grupki graczy, wpłynie na popularność tego ambitnego projektu. Czy krnąbrni fani zastosują nieposłuszeństwo obywatelskie i sprzedadzą małego prztyczka w nos dumnemu BioWare? Może nie będzie to miało żadnego wpływu i miłośnicy Thedas z ogromnym zainteresowaniem zasiądą przed monitorem, aby delektować się tym widowiskiem?

Przekonamy się już pod koniec tegorocznego lata. Tymczasem serwis G4tv zaprasza nas na małą wycieczkę za kulisy „Dragon Age: Redemption”.

Choć materiał nie zdradza zbyt wiele na temat samej produkcji, to śmiało możemy ocenić pierwsze elementy scenografii i kostiumów, jakie zostały wykorzystane na potrzeby tego przedsięwzięcia.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

0
·
O nie oni pokazują, w tym fragmenty z trailerów Dragon Age II. Na pewno nie będę oglądał tego serialu.
0
·
Obejrzę na pewno. Nie wiem co ludzie mają do DA II, ja ją wczoraj dostałem i oderwać się od niej nie mogłem. Według mnie II jest trochę słabsza od I, ale nie jest tak zła jak co niektórzy piszą.
0
·
Co do grafiki, na którą tak wszyscy narzekają - jest równie dobra jak w I, a może nawet i lepsza. Tylko szkoda, że Hawke wygląda starzej w grze niż w trailerach xP

Dodaj komentarz

Wczytywanie...