Dorota Gardias-Skóra w sesji zdjęciowej Dragon Age

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Zainspirowani premierą gry fabularnej Dragon Age: Początek, zaaranżowaliśmy niezwykłą sesję zdjęciową, podczas której zmieniliśmy piękną prezenterkę TVN, Dorotę Gardias-Skóra, w jedną z bohaterek Dragon Age – czarownicę Morrigan.

Dla wszystkich fanów mamy dziś niezwykłą niespodziankę w postaci tła pulpitu z Dorotą jako Morrigan, do pobrania ze strony eu.dragonage.com. Więcej zdjęć z sesji prezentuje natomiast listopadowy magazyn CKM. Zdjęcie Doroty zdobi też okładkę najnowszego magazynu dla graczy Neo+ (w sprzedaży od 5 listopada).

Wcielenie się w rolę Morrigan było dla mnie niezwykłą przygodą i prawdziwą przyjemnością. – mówi Dorota Gardias-Skóra. „Propozycja z ich strony niezwykle mnie zaciekawiła, a pomysł przedstawienia mnie w roli bohaterki gry – bardzo zaintrygował. Do tematu podeszłam z dużym zainteresowaniem, gdyż nie ukrywam, że nie jestem zapaloną fanką tej formy rozrywki i nie znam zbyt wielu gier, a w szczególności tego gatunku. Oczywiście nie mogłam znać wcześniej tej gry i tej postaci, ponieważ dopiero wchodzi na rynek polski, ale po obejrzeniu zwiastunów nie miałam wątpliwości. Oczekuję momentu, kiedy będę mogła zasiąść przed monitorem i wejść w ten magiczny świat oraz z ogromną satysfakcją zapoznać się z postacią, w którą dane mi było wcielić się przez tę krótką chwilę."

Morrigan jest córką Flemeth, legendarnej i wzbudzającej strach wiedźmy z Głuszy, która samotnie wychowała ją w najodleglejszych ostępach wielkiego lasu. Morrigan to egzotyczna piękność, która żywi pogardę dla całego rodzaju ludzkiego. Patrzy nań z dystansu, nienawidząc ludzi za ich słabości, choć jednocześnie pragnie przemierzać zamieszkany przez nich świat. Jest też świadoma, że sama natychmiast stałaby się obiektem nienawiści, gdyby tylko wyszło na jaw, kim naprawdę jest. Morrigan mogła do woli uczyć się magii od matki, posiada teraz moc maga i zmiennokształtnej i nie cofnie się przed niczym, aby spełnić swoje tajemne obsesje.

Dragon Age: Początek jest najnowszą grą studia Bioware, twórców m.in. Baldur’s Gate i Mass Effect. Tytuł przenosi do mrocznego świata fantasy, w którym wcielamy się w postać Szarego Strażnika i walczymy z wszechogarniającą Plagą.

Premiera gry w wersji na PC i Xbox360 już w ten piątek a na PlayStation 3 – 20 listopada. Dubbing do wersji polskiej nagrywało ok. 100 aktorów, w tym Piotr Fronczewski. Podczas prac nad polską wersją językową nagrano milion trzysta tysięcy słów. Jest to największy projekt lokalizacyjny w historii gier wideo w Polsce. Klasyfikacja wiekowa PEGI tej gry to 18+.

Komentarze

0
·
Dość ciekawy sposób na przekonanie mediów do gier i wytrącenia im z ręki argumentu, że gry są z założenia całym złem tego świata.
0
·
A w jaki sposób to przekonuje?
Rozebraną sesja czarownicy? :<
0
·
W ogóle co za bujda.

Cytat

Oczekuję momentu, kiedy będę mogła zasiąść przed monitorem i wejść w ten magiczny świat oraz z ogromną satysfakcją zapoznać się z postacią, w którą dane mi było wcielić się przez tę krótką chwilę.


Jasssne.
0
·
Brzydka ta tapeta. Zbyt kolorowa, jak na klimat, który prezentują trailery.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...