Icewind Dale II

Przepraszamy za ten trochę spóźniony news, ale czasem nawet nasze wszechwidzące oko przyśnie. Trent Oster jeden z założycieli studia Beamdog poinformował na swoim Twitterze o pewnych kłopotach które mogą sprawić, że odświeżona wersja "Icewind Dale II" nigdy nie stanie się faktem dokonanym. Polegają one na tym, że... kod źródłowy gry zaginął.

icewind dale 2
Icewind Dale II

Powrót do przeszłości #1

Dodał: , · Komentarzy: 10
icewind dale 2

Wszystko przez Wolvertino! Redakcyjną dyskusję, czyli wzajemne poklepywanie się po plecach i głaskanie po główkach, przerwał brutalnie pytając; Jak to jest, że newsy mamy głównie o grach, a w artykułach przeważają książkowe recenzje i felietony?

Znaczy; niekoniecznie w tych słowach, ale taki był sens jego wypowiedzi. Niespójność, niekompatybilność dostrzegł. Belkę w oku, której inni redaktorzy, ukontentowani sukcesem jubileuszu, nie widzieli. Skierował w ten sposób dyskusję na inne, choć nie całkiem nowe, tory. Sprowokował do rachunku sumienia, bo przecież nominalnie GE jest serwisem o grach RPG.

Są efekty;

Icewind Dale II

Mroźna solucja cz. I

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nasz serwis wzbogacił się o całkowicie nową solucję Icewind Dale II. Dzisiaj zamieściliśmy Prolog oraz Rozdział I. Codziennie przez następne 5 dni będą się pojawiać solucje do kolejnych rozdziałów gry. Zapraszamy do czytania!

  • 1 strona
Wczytywanie...