Torby

2 minuty czytania

Sakiewka Na Klejnoty

Ta mocna sakiewka doskonale nadaje się do przechowywania wszelkiego rodzaju klejnotów i biżuterii. Może pomieścić do dwudziestu tego typu przedmiotów.

Parametry

Waga: 2

Torba Przechowywania

Ta sakwa – podobnie, jak inne magiczne torby – wydaje się na pozór zwykłą, płócienną torbą o rozmiarach 60 na 120 centymetrów. Sakwa prowadzi jednak do bezwymiarowej przestrzeni, nieporównywalnie większej, niż wydaje się z zewnątrz. Niezależnie do tego, co się w niej znajduje, torba zawsze waży tyle samo.

Parametry

Waga: 5

Wór Najemnika

Ta magiczna torba wydaje się być zwyczajną torbą na ubrania, o rozmiarach 60 na 120 centymetrów. Pozostawił ją w Dolinie Lodowego Wichru bezimienny, wędrowny najemnik, który miał już dosyć wysłuchiwania, że ten typ ludzi nie jest tam mile widziany. Tak samotny jak tylko można to sobie wyobrazić i nie lubiany przez nikogo ów najemnik, jak głosi legenda, wstał nagle pewnego dnia z krzesła w tawernie Targos, obrzucił otoczenie nieobecnym spojrzeniem i wyszedł, pozostawiając torbę pod swoim krzesłem. Jej magiczne właściwości pewnie nigdy nie zostałyby odkryte, gdyby nie pewien szczur, który wślizgnął się do środka i przegryzł kilka stalowych nici. Za szczurem wyłonił się ogromny, przerażający kocur, a następnie trzy, należące do najemnika, warczące psy łowcze. Ku wielkiemu zdziwieniu właścicieli tawerny, z pozornie pozbawionego życia worka wynurzały się kolejne hałaśliwe, groźnie zgrzytające zębami, porośnięte sierścią stwory.

Kiedy tawerna została ostatecznie zniszczona w wyniku pożaru spowodowanego przez niedopilnowanie rozgrzanego oleju, "Worek Najemnika" został sprzedany wędrownemu handlarzowi, w celu uzyskania środków na jej odbudowę.

"Worek Najemnika" zawiera w sobie niezmierzoną przestrzeń, która jest znacznie większa od zewnętrznej powierzchni. Bez względu na to, co zostanie włożone do środka, ciężar worka pozostanie niezmienny.

Parametry

Waga: 5

Torba Na Mikstury

Ta dziwna torba ma kilkanaście mocnych kieszeni do trzymania różnych rodzajów flaszeczek, fiolek i butelek. Idealnie nadaje się do noszenia mikstur i olejów, i może pomieścić do dwudziestu tego typu przedmiotów.

Parametry

Waga: 3

Tuba Na Zwoje

Ten skórzany pojemnik jest w stanie pomieścić do dwudziestu zwojów.

Parametry

Waga: 2

Skrzynka Na Zwoje Limhy

Ten pojemnik wygląda na zwyczajną tubę na zwoje. Na brzegu widnieje imię "Limha".

Parametry

Waga: 2

Torba Przechowywania Nathaniela

Podobnie jak inne magiczne sakwy, ta z wyglądu przypomina zwykłą płócienną torbę o wymiarach 60 cm na 120 cm. Sakwa otwiera się w przestrzeń bezwymiarową, a jej wnętrze jest większe niż sugerowałyby to zewnętrzne wymiary. Bez względu na to, co się do niej włoży, torba zawsze waży tyle samo.

Na boku tej torby przechowywania wyszyto słowo "Nathaniel".

Parametry

Waga: 35

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...