Dragon Age: Początek

Dragon Age doczeka się masy dodatków

Dodał: , · Komentarzy: 0

Greg Zeschuk, wiceszef studia BioWare, poinformował w czasie rozmowy z serwisem MTV Multiplayer, że przez około dwa lata po premierze gry będą wydawane dodatki DLC, które będą odpowiednio wyceniane co do zawartości.

"Jeśli prace nad tymi dodatkami rozpocznie oddzielny zespół na rok przed premierą gry i będą one gotowe niedługo po jej debiucie, to gracze na pewno za nie nie przepłacą. Kluczem jest wywołanie uczucia, że dobrze wydają swoje pieniądze – że zyskują coś, co wyraźnie poprawia zabawę." – powiedział Greg Zeschuk. Po chwili dodał też "Że odbiorcy gier wideo są jednymi z najmądrzejszych, najsilniej zintegrowanych ludzi na świecie. Ich się nie oszuka tanimi sztuczkami, nie warto nawet próbować."

Dragon Age: Początek

Obrony Ferelden nie podjęli się bohaterowie o złotych sercach, stający do boju ze śpiewem na ustach. Do walki z zagrażającą tej krainie Plagą oddelegowana została Szara Straż, w skład której wchodzą przedstawiciele wszystkich nacji, ras oraz klas społecznych, wśród których nie brak prawdziwych łotrów, troszczących się przede wszystkim o własne dobro i nie wahający się popełnić największej nawet podłości, jeśli miałoby to pomóc w realizacji ich celów.

Wszystkich zainteresowanych zobaczeniem, jak legenda Szarych Strażników staje się rzeczywistością, gorąco zachęcam do zapoznania się z drugim odcinkiem nowego cyklu filmów przedstawiających grę Dragon Age: Początek.

Dragon Age: Początek

Jeszcze w tym roku posiadacze komputerów osobistych oraz konsol XBOX 360 i PlayStation 3 staną przed szansą przyłączenia się do legendarnych Szarych Strażników. Nim jednak gracze chwycą w dłoń oręż i przywdzieją zdobione herbem Straży zbroje, powinni zapoznać się z nowym cyklem filmów poświęconych grze Dragon Age: Początek, którego kolejne odcinki w wersji zlokalizowanej (z lektorem) publikowane będą regularnie przez najbliższe tygodnie i miesiące na oficjalnym kanale YouTube Electronic Arts. Nabyta za ich pośrednictwem wiedza z pewnością pozwoli na lepsze poznanie świata Ferelden, którego mieszkańcy, podobnie zresztą, jak prowadzony przez gracza bohater, nie jest jednoznacznie dobry, bądź zły...

Pierwszy odcinek nowego cyklu filmów skupia się na Szarych Strażnikach. Tego kim są Strażnicy, jakie kierują nimi motywy, do czego dążą oraz czego należy się po nich spodziewać, dowiecie się z 5-minutowego wideo, które znajdziecie w rozwinięciu tego newsa.

Dragon Age: Początek

Przedstawiamy kolejną, trzecią już część prezentacji gry Dragon Age: Początek, której kolejne odcinki publikowane są na łamach oficjalnego kanału YouTube firmy Electronic Arts już od kilku tygodni.

Bitwa o Ostagar trwa, nie czekajcie więc ani chwili i koniecznie udajcie się pod ten adres!

Ostatni odcinek już w piątek, a od przyszłego tygodnia wszyscy fani Dragon Age będą mieli okazję zapoznać się z pierwszym odcinkiem kolejnego cyklu zlokalizowanych filmów poświęconych ich ulubionej grze!

Dragon Age: Początek

Nowy filmik z Dragon Age

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na kanale YouTube firmy EA opublikowany został nowy film przedstawiający grę Dragon Age: Początek.

Jest to druga część zaprezentowanego przed kilkunastoma dniami filmu pochodzącego bezpośrednio z gry i przedstawiającego jedno z zadań, przed którym postawiony zostanie gracz oraz jego drużyna. Wideo dostępne jest oczywiście w polskiej wersji językowej (z napisami), w rozdzielczości standardowej oraz HD.

Informacje na temat gry, jak również lista jej serwisów fanowskich oraz odnośniki do związanych z nią serwisów, znajduje się pod tym adresem.

Dragon Age: Początek

Postacie w Dragon Age: Origins

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na specjalnej podstronie gry „Dragon Age: Origins” przedstawiono dotychczas trzymane w tajemnicy postacie, w jakie będzie można się wcielić grając w DA:O. Są to: Dalish Elf, Mage, Dwarf Noble, Dwarf Commoner, City Elf i Human Noble. Ponadto do podstrony dołączono screenshoty, tapety i filmiki dotyczące każdej z w.w. postaci. Żeby do nich dotrzeć, wystarczy kliknąć na którejś z sylwetek bohaterów.

A wszystko dostępne jest tutaj.

Dragon Age: Początek

Niezawodna Lea z polskiego forum gry Dragon Age przygotowała kolejną część tekstu o świecie za Zasłoną.

Zebrane z forum BioWare informacje dotyczą przede wszystkim zaopatrywań Zakonu, w tym świata duchów. Dowiemy się także o zbrukaniu Złotego Miasta, zaś ci, którzy dotrą do końca tekstu, dowiedzą się o tym kim była Andrasta.

Zainteresowanych zapraszam tutaj. Tekst w języku polskim.

Wczytywanie...