przebudzenie_cienie

„Dragon Age: Redemption” – wywiad i zwiastun

1 minuta czytania

fellicia day, jimmy fallon

Serial internetowy na podstawie „Dragon Age”? Brzmi groźnie, pachnie jeszcze gorzej, a wielką niewiadomą jest co z tego wyjdzie. Niby BioWare obiecał wysoką jakość swoich inwestycji w kinematografię, ale kto ich tam wie… W przypadku ekranizacji „Prince of Persia” też wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że w końcu otrzymamy dobry film na podstawie gry komputerowej, a finalnie dostaliśmy nudny i infantylny szajs, ułożony z pietyzmem na złotej tacy.

Czy tak samo będzie z „Dragon Age: Redemption”? Premiera planowana jest na lato i chyba dopiero wtedy będzie można wystawić odpowiednią cenzurkę. Póki co musimy cierpliwie czekać i sączyć materiały, którymi zalewają nas twórcy tej produkcji. Słowo się rzekło i zgodnie z obietnicą, dzisiejszego poranka Felicia Day zaprezentowała pierwszy zwiastun serialu w programie „Late Night with Jimmy Fallon”. Niestety, jakichś większych konkretów się nie spodziewajcie.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Szczerze? Powstrzymam się od komentarza, bo z takiego skrawka nie można absolutnie nic wywnioskować. Czekam na jakiś dłuższy, przynajmniej półtoraminutowy zwiastun, gdzie pokazana jest gra aktorska i dialogi. Szkoda też, że wywiad poprzedzający filmik jest o niczym. Chętnie posłuchałbym jakichś ciekawych informacji o serialu, a nie nabijania się (choć słusznego) z nienaturalnie wielkich elfich uszów.

Komentarze

0
·
To... będzie... m-a-s-a-k-r-a!
0
·
Bohaterka i serial wydają się być podobne do Xeny.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...