dziki_lad

BioWare odsania kolejnego bohatera Dragon Age – nowe video!

1 minuta czytania

BioWare odsania kolejne karty swojej najgortszej nowoci! Leliana – to imi kolejnej bohaterki gry Dragon Age: Pocztek. Ju za par dni bdziemy mogli o niej poczyta na oficjalnej polskiej stronie produkcji. A ju teraz zapraszamy do obejrzenia filmiku, ktry j prezentuje!

Napisy przetłumaczył Medivh.

Komentarze

0
·
Kurcze, Leliana już mi przypadła do gustu jako NPC. I to chyba najlepszy trailer bohatera z DA
0
·
Dlaczego, bo pokazała piersi? ;p
0
·
Hm... Morigan zrobiła to dobre pół roku temu i jakoś się nie podniecałem specjalnie, więc nie widzę związku Matt. Jeśli kogoś tutaj podniecają cyber-cycki, to chyba ciebie Tu raczej chodzi o sytuację, gdy zakrwawiona po szybkiej walce na spokojnie rozmawia z bohaterami i z mostu oświadcza, że idzie z nimi. I aktorkę podkładającą głos też wybrali fajną - głos pasuje do bohaterki. A na koniec: była minstrelka-zakonnica - takie połączenie po prostu nie może być złe i wróży sporo zabawy.
0
·
Jasne, że mnie podniecają cyber cycki, w rzeczywistości takie nie istnieją! Są takie... takie... fajne. Nie udawaj, że na Ciebie nie działają. Nie uwierzę.
0
·
Hm... no może jakoś minimalnie. Jednakże do prawdziwych się nie umywają W każdym bądź razie polygonowe piersi w polygonowym staniku NIE były moim kryterium oceny fajności Leliany, a to, co napisałem w poprzednim poście.
0
·
Cycki to cycki.
0
·
"Są cycki jest okejka"
0
·
Ciekawe czy umieli by zrobić takie:

0
·
Owned.
0
·
Istotnie owned...

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...