Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja kolekcjonerska wyprzedana!

Jeśli w tym momencie zdecydowaliście się zakupić edycję kolekcjonerską Wiedźmina 3: Dziki Gon – to się spóźniliście. Polska gra odniosła kolejny sukces, gdyż wszystkie specjalne egzemplarze z dodatkową zawartością, kosztujące trzysta pięćdziesiąt złotych, zostały wyprzedane.

wiedźmin 3: dziki gon

Zaledwie w ostatni czwartek wieczorem rozpoczęła się przedsprzedaż produkcji CD Projekt RED. Zawartość edycji kolekcjonerskiej, dostępnej jedynie w cdp.pl, okazała się jednak na tyle kusząca, że w niewiele ponad dobę wyprzedano wszystkie jej egzemplarze na komputery osobiste i konsolę PlayStation 4. Wersja na Xbox One wytrzymała dłużej – jej nakład skończył się w poniedziałek.

wiedźmin 3: dziki gon

„Wiedźmin 3: Dziki Gon odniósł kolejny olbrzymi sukces jeszcze przed premierą i potwierdził swoją pozycję najbardziej oczekiwanej gry przyszłego roku. To jedno z najlepszych otwarć i prawdopodobnie najszybciej sprzedająca się edycja kolekcjonerska na polskim rynku! Seria gier Wiedźmin po raz kolejny udowodniła swój olbrzymi potencjał i podniosła poprzeczkę dla innych polskich gier” – powiedział Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający cdp.pl.

wiedźmin 3: dziki gon

W tym momencie nadzieję na zakup edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3: Dziki Gon można pokładać w liście rezerwowej, która jest już dostępna na stronie. Wpisanie się na nią nie jest równoznaczne z nabyciem gry w bogatej edycji, lecz daje na to pewne szanse. Użytkownik może zarezerwować sobie tylko jeden egzemplarz kolekcjonerki gry CD Projekt RED na wybraną przez niego platformę. Jeśli jego zamówienie zostanie zrealizowane, zostanie o tym poinformowany przed premierą. Warto dodać, że lista dotyczy egzemplarzy, które nie zostaną opłacone przed pojawieniem się gry na rynku. Dlatego że wykonanie dodatkowych kolekcjonerek nie jest w tej chwili planowane.

wiedźmin 3: dziki gon

„Zarówno sprzedaż edycji kolekcjonerskiej, jak i pozostałych edycji dostępnych w cdp.pl, potwierdzają fenomen nadchodzącej gry studia CD PROJEKT RED. W związku z tak olbrzymim zainteresowaniem edycją kolekcjonerską, zaczynamy zbierać zapisy na listę rezerwową, na egzemplarze, które nie zostaną wykupione przed premierą gry w lutym 2015” – poinformował Dariusz Nazim, Dyrektor E-commerce w cdp.pl.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One 24 lutego 2015 roku.

Źródło: blog.cdp.pl

Komentarze

0
·
Edycja, nie ten temat Nie kupiłem, figurka mnie nie porwała niestety.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...