Planescape: Torment – Enhanced Edition – szczegóły wydania

1 minuta czytania

Ech... No i odświeżony "Planescape: Torment" stał się faktem. Najpiękniejsze, a zarazem najzabawniejsze, jest to, że studio Beamdog tym razem zdecydowało się nie ingerować w fabularną treść i nie dodawać na siłę nowych towarzyszy. Bogu dziękować, bo trzeba naprawdę niemałego talentu oraz olbrzymiej ilości pracy, aby dorzucić do takiego arcydzieła coś nowego. Trochę tak, jakby ktoś chciał poprawić kaplicę sykstyńską czy Petrę – mało kto ma na tyle jaj i rozumu, aby podołać temu pomysłowi.

planescape: torment enchanced ediiton

Dlatego też Edycja Beamdoga będzie zawierać tylko kosmetyczne poprawki, które zostały pobłogosławione przez ojca projektu – Chrisa Avellone. W dużym skrócie: kompleksowo połatano produkcję, odświeżono grafikę, zaimplementowano kilka współczesnych usprawnień graficznych, zremasterowano soundtrack i dodano parę nowoczesnych rozwiązań. Wszystko. Nawet będzie można zagrać w polską wersję z naszym swojskim dubbingiem.

Najszczęśliwsi mogą być posiadacze tabletów, ponieważ gra trafi również na te platformy. Poniżej znajdziecie zwiastun wersji na urządzenia mobilne.

Premiera – 11 kwietnia. Cena – uwaga, uwaga – 19.99 $ (około 78 złotych).

planescape: torment enchanced ediiton

Źródło: planescape.com

Komentarze

0
·
Liczylem jednak ze przywroci beamdog razem z chrissem wyciete rzeczy

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...