bitwa_blizniakow

Słodycze

2 minuty czytania

Wszystkie słodycze znaleźć można w Dzielnicy Urzędników u Quella w Prywatnych Sensoriach w Przybytku Zaspokajania Żądz Intelektualnych. Poniżej podane są dodatkowe lokacje.

Nazwa Obraz Właściwości Waga Miejsce
Chrupiący cukierek słodycze Przywołuje czar: "Zbroja" 0 ---

Ten kawałek czekolady pokryto kruchą polewą cukrową. Ten, kto skonsumuje chrupiącą czekoladkę, wytworzy wokół siebie ochronną powłokę, takiej samej konsystencji jak sama polewa.

Cukierek Mechanusa słodycze Przywołuje czar: "Wezwanie błyskawic" 0 ---

Ten kawałek twardego cukierka ma kształt małej przekładni czy też może raczej koła zębatego. To rodzaj czekoladki z lekkim metalicznym posmakiem. Kiedy włożyć ją do ust, poczuje się lekkie mrowienie ładunków elektrycznych na jej powierzchni. Powiada się, że kto zje tę czekoladkę w sprzyjających okolicznościach, ten wezwie albo też ściągnie na siebie błyskawicę.

Cukierek szczęścia słodycze Przywołuje czar: "Szczęście" 0 ---

Ten kawałek czekolady w kształcie księżyca wypełnia smakowity krem z prawoślazu. Ten, kto połaszczy się na te słodkości, na pewien czas podniesie poziom swojego szczęścia.

Drżący cukierek słodycze Przywołuje czar: "Wzmocnienie siły" 0 ---

Ten solidny kawał czekolady cały drży i trzęsie się w twojej dłoni. Ten, kto posili się tym łakociem, poczuje gwałtowne spazmy mięśni, co na pewien okres zwiększy jego siłę.

Minaurozyjska czekoladka słodycze Przywołuje czar: "Klątwa roju" 0 Zewnętrzna Klątwa, Karczma „Brama Zdrajców”, paczka na piętrze

Tego, kto zje ten gorzki kawałek nadpsutej czekolady, wnet chwycą torsje i niebawem zwymiotuje, za przeproszeniem, gęstą masą rozeźlonych insektów.

Oszroniony miętowy cukierek słodycze Przywołuje czar: "Przyjaciele" 0
  • Zewnętrzna Klątwa, półka za Plugawym Barsem w Karczmie „Brama Zdrajców”
  • Zewnętrzna Klątwa, Karczma „Brama Zdrajców”, paczka na piętrze

Kto spożyje ten niewielki, okrągły kawałek słodkości, temu z ust będzie wionął tak czysty i lodowato zimny zapach mięty, że zaraz znacznie wzrośnie jego Charyzma.

Pobłogosławiony cukierek słodycze Przywołuje czar: "Błogosławieństwo" 0 ---

To kawałek wyśmienitej czekolady mlecznej o nadzieniu pobłogosławionym przez potężnego kapłana czczącego bezimienne dobro. Tego, kto skonsumuje tę czekoladkę, otoczy czar "Błogosławieństwa".

Smrodliwa czekoladka słodycze Przywołuje czar: "Zabójcza chmura" 0 ---

Kto zje ten niepięknie pachnący i oślizgły kawałek czekolady, wnet wykrztusi z siebie kłęby trujących oparów.

Święty cukierek słodycze Przywołuje czar: "Ochrona przed złem" 0 ---

Ten kawałek słodkiej, czarnej czekolady ma w środku nadzienie, nad którym odprawiali modły kapłani Eoialnu z zakonu mędrców pochodzącego z Pierwotnego Świata. Ten, kto zje magiczny cukierek, uchroni się na pewien czas przed zakusami złych mocy.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...