bitwa_blizniakow

Nabór na sesję Neuroshimy!

2 minuty czytania

Czy Was również co raz częściej nachodzi refleksja, że gdyby wszystko wreszcie trafił szlag i ziściły się wizje twórców postapo, a nam przypadkiem udałoby się przeżyć, świat byłby znacznie fajniejszym miejscem?

Nie?

Nic nie szkodzi. Po GExowej sesji Neuroshimy takich refleksji będziecie mieli pod dostatkiem.

neuroshima, sesja, rpg, gexe, postapo

Tak jest, po raz kolejny na GameExe zabawiamy się w porządne, pełnowymiarowe, soczyste sesje forumowe, tym razem ze sporą dawką radiacji. Jeśli czytając słowo "Neuroshima" nie bardzo wiecie z czym to ugryźć, nie martwcie się. "Mad Maxa" widzieli? Widzieli. "Terminatora" też? A tego najnowszego? A w "Fallouta" grali? Albo w jakieś inne postapo-zombiako-survival horrory?

Nie?

... To może chociaż czytać umieją? "Metro 2023" mówi cokolwiek?

No i świetnie. Jak widzicie, nieznajomość samego systemu w żaden sposób nie przeszkadza Wam w zapisaniu się do sesji "Neuro". Co? "Neuroshimę" znacie świetnie? To na co jeszcze czekacie?!

neuroshima, sesja, rpg, gexe, postapo

Każdy, kto ma ochotę na czołganie się w piachu i pyle radioaktywnej pustyni, przebijać się przez wraki samochodów w zbombardowanych miastach, polować na mutanty pośród Gór Skalistych lub toczyć straceńczy bój z armiami Molocha, przy którym matrixowe miasto maszyn to Euro Disneyland powinien natychmiast zapisać się do tego PBFa.

neuroshima, sesja, rpg, gexe, postapo

Podobnie każdy, kto z uwagą śledzi kolejne odcinki serialu "Walking Dead", z zaciekawieniem oglądał program "The Colony" albo po prostu jest fanem szeroko rozumianego survivalu i / lub horroru nie powinien zastanawiać się ani chwili. Sesja Neuroshimy, którą dla Was przeprowadzę, skierowana będzie tak do doświadczonych graczy, jak też tych, którzy z tym konkretnym systemem nie mieli dotąd okazji się zapoznać. Niezależnie od charakteru rozgrywek poszczególnych graczy – czy to preferujących poważne, refleksyjne tony, czy też szukających radosnej, na poły komicznej walki z gangsterami i cwaniakami z Vegas – cechą wspólną wszystkich wątków będzie położenie nacisku na umiejętności przetrwania w postapokaliptycznym świecie.

neuroshima, sesja, rpg, gexe, postapo

Co to oznacza?

To oznacza, że idiotom dziękujemy! Trzygłowe buldożki, fosforyzujące kwiatki i opancerzone samobieżne tostery nie będą miały litości nad tymi z Was, którym z myśleniem jest zwykle nie po drodze. Możecie nie wiedzieć kto ma najszybszą furę w Detroit, za ile gambli dostaniecie paczkę Marlboro, ani nawet GDZIE MY DO CHOLERY JESTEŚMY I GDZIE DO CHOLERY PODZIAŁA SIĘ CYWILIZACJA???!!! Możecie nie znać prawideł tego systemu, nie musicie na wyrywki podawać odpowiedzi na fabularne pytania – w świecie po zagładzie jedyne, co wiesz na pewno, to to, że wiesz gówno, a i to nie zawsze. Czego nie możecie, powinniście wiedzieć sami.

Jeśli więc to, co przeczytaliście w choćby najmniejszym stopniu zachęciło Was do przyjrzenia się bliżej sprawie, umiecie myśleć, lubicie klimaty postapo lub po prostu tęsknicie do potężnej sesji Neuroshimy, dowiedzcie się więcej i zapiszcie w tym temacie. Zapraszamy!

neuroshima, sesja, rpg, gexe, postapo

Komentarze

0
·
Może jakieś pospolite ruszenie ze Schronu się zbierze i Was odwiedzi ;]
0
·
Na to właśnie bardzo liczę

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...