Karabin Mosin wz. 1891/30

1 minuta czytania

Obrażenia: Ciężkie

Punkty Przebicia: 2

Wymagana Budowa: 13

Karabin Mosin

Podoba ci się Springfield? A Garand? Tak, głupie pytanie – jak taka spluwa może się nie podobać? A teraz wyobraź sobie karabin równie niezawodny, równie wytrzymały, do tego celny i tani. Aaa, już ci się buźka cieszy. No to przedstawiam ci to oto cacko. Mosin, bo tak się to cudo nazywa, zdiełali Rosjanie jeszcze za cara, potem poprawiali, by nadążyć za innymi państwami. I tak, metodą prób i błędów, patrząc na inne kraje, już pod panowaniem Ukochanego w Tyłek Wujka Stalina wyprodukowali ten model. Prosty, toporny i cholernie wytrzymały, czyli rosyjski karabin z prawdziwego zdarzenia. Może nie jest tak celny jak jego niemiecki odpowiednik, Mauser, ale niewiele mu brakuje. Z zamontowanym celownikiem optycznym stanowi jedną z lepszych snajperek, jakie możesz dostać.

Cacko jest oczywiście powtarzalne, mieści sobie 5 naboi karabinowych i standardowo posiada celownik optyczny. Nie można do tej wersji podczepić bagnetu, ale to i tak bez znaczenia, bo u nas w Stanach nie znajdziesz bagnetu do jakiejkolwiek wersji Mosina.

Nabój: 7.62 mm

Poj. magazynka: 5

Reguły specjalne: Celny (-10%) bez celownika, Niezawodny (19-20), nie można zamontować bagnetu, standardowo z celownikiem optycznym

Sugerowana cena: 75 gambli

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...