Samotnik

2 minuty czytania

Odwal się!

Ja nie mogę… Trzeba być naprawdę ostro walniętym, żeby zostać samotnikiem. Koleś nie walczy z mutkami, ani z maszynami, ani z zasranymi gangerami! A wiesz, co robi? Łazi sobie po Stanach i… ZWIEDZA! Nie, nie przesłyszałeś się, tak ZWIEDZA! No ja cię…

Inna rzecz, że żeby przetrwać na pustyni, musisz potrafić wiele. Musisz umieć upolować coś do żarcia, musisz umieć zdobyć wodę, opatrzyć sobie rany. Musisz umieć znaleźć właściwy kierunek, inaczej skiśniesz na pustyni. Z drugiej strony musisz być też wygadany, kiedy przypadkowo spotkani gangerzy będą ci chcieli zrobić kuku. Musisz też znać się na mechanice, by naprawić swoją wierną maszynę (o ile ją masz), którą przemierzasz Stany.

Krótko mówiąc, musisz umieć wszystko.

Cechy (wybierz jedną z nich):

  • Samowystarczalny

Chcąc zostać Samotnikiem, musisz umieć wiele. Właściwie to prawie wszystko. Nie, nie musisz umieć grać na bębnach afrykańskich. Nie, nie musisz umieć puszczać latawca! Co masz umieć? Na przykład jak coś upolować i się wyleczyć. Nie umiesz? Spokojna głowa, na start dostajesz pakiety „Przetrwanie” i „Medycyna” na 1 poziom za darmo.

  • Już tu byłem

Samotnicy są wkurzający. Po trwającej tygodniami podróży przez pustynię, przy wejściu do jakiejś dziury, która aktualnie jest dla nas jak zbawienie, mówi zrezygnowany: „Eeee… Już tu byłem”. Ty też tak możesz. Na początku gry wybierasz sobie jedno, dowolne miasto na mapach Stanów (wybór musi zaakceptować MG). Znasz w tym mieście każdy kąt, wiesz gdzie się schować, gdzie jest kościół, gdzie mordownia. Dodatkowo dostajesz jeszcze 50 gambli na zakup znajomych w tym miejscu.

  • Ratuj się, kto może!

Samotna podróż to koszmar. Głód, pragnienie, palące słońce, przewalające się bandy gangerów. Z tymi ostatnimi jest chyba najgorzej. Trzeba umieć gadać albo chociaż się chować. Kiedy zobaczysz gdzieś na horyzoncie zagrożenie (gangerzy, maszyny itp.), dostajesz skrzydeł. Dlatego każdy test Kamuflażu i umiejętności Zastraszanie, Perswazja, Blef są dla ciebie o poziom łatwiejsze, ale tylko wtedy, kiedy musisz ratować swój brudny tyłek.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...