W kupie gówna

1 minuta czytania

Wymagania

Spryt 12+, Maskowanie się 2+, Skradanie się 2+

Opis

I wtedy Stachu wskoczył do tego szamba. Wskoczył w bieli, wylazł w gównie. Stary, mówię ci co za smród... Potem, jakby nigdy nic, przelazł przez ogrodzenie, pogłaskał dwa brytony strzegące posesji, podłożył ładunek i wrócił do nas. Wieczorem, podczas kolacji przy ognisku, usłyszeliśmy huk. Odkorkowałem flachę z lepszych czasów i piliśmy jego zdrowie.

Działanie

Sztuczka polega na zmylaniu zwierząt i innych tałatajstw posługujących się węchem jako lokalizatorem. Mając 30 minut, gracz może się przygotować i sprawić, by jego zapach stał się neutralny i przekradać się bez spostrzeżenia między nimi. Aby móc użyć tej sztuczki, gracz musi mieć dostęp do jakichś naturalnych lub sztucznych źródeł maskujących zapach. W przypadku tych drugich, istnieje 30% szans, że podziałają drażniąco, zwracając uwagę na postać gracza.

Kontakt fizyczny z omijaną zwierzyną zawsze wymaga zdania testu Skradania na poziomie trudnym, w innym wypadku nastąpi atak.

Kontakt wzrokowy z istotą inteligentną używającą węchu jako lokalizatora zawsze skutkuje atakiem, o ile postać ta jest wrogo nastawiona do postaci gracza.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...