Neuroshima

Styczniowe plany wydawnicze Portal Games

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

portal games,neuroshima rpg,bohater do wynajęcia,the others

Założona w 1999 roku firma Portal Games szykuje na tegoroczny styczeń potężną ofensywę, której wynikiem będzie premiera trzech zacnych gier RPG. Pierwszą będzie powracająca "Neuroshima RPG", drugą stworzona przez Erika M. Langa, znanego między innymi z bestsellerowego "Blood Rage" , "The Others". Ostatnią jest przeznaczona dla młodszych graczy produkcja "Bohater do wynajęcia". Opis każdej gry znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Neuroshima

Noc Neuroshimy w Warszawie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niedługo, bo w dniach 7-8 lipca w Paradox Cafe odbędzie się I Warszawska Noc Postapokalipsy, poświęcona w całości tematyce związanej z uniwersum Neuroshimy. Oprócz udziału w konkursach i prelekcjach, będzie można m.in. przetestować gry planszowe i karciane Wydawnictwa Portal.

Kiedy spadły bomby, a radioaktywny opad pokrył cały świat, każdy myślał, że to już koniec. Ale grupa ocalałych zgromadzonych w Paradox Cafe (ul. Jezierskiego 3/5A, Warszawa) postanowiła zamienić szarość postapokaliptycznego życia codziennego w coś lepszego. Tak oto narodziła się Warszawska Noc Postapokalipsy!

W planach są również konkursy z nagrodami, pokazy i prelekcje oraz Gamezone, czyli strefa walki na gry planszowe i karciane!

Neuroshima

Neuroshima Hex na Androida!

Dodał: , · Komentarzy: 2

Po długich miesiącach oczekiwań doczekaliśmy się premiery gry Neuroshima Hex na Androida!

neuroshima hex

Grę można pobrać w serwisie Google Play za jedyne 9,99zł. Za te pieniądze dostajemy 4 armie znane z podstawowej wersji, a grać możemy zarówno ze sztuczną inteligencją jak i innymi graczami. Neuroshima jest dostępna tylko w języku angielskim, jednak twórcy zapewniają, że niebawem będzie dostępna również edycja z polskim językiem.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do tej strony i zachęcamy do sięgnięcia po ta niewątpliwie najlepszą polską grę postapokaliptyczną!

Neuroshima

Nabór na sesję Neuroshimy!

Dodał: , · Komentarzy: 2

Czy Was również co raz częściej nachodzi refleksja, że gdyby wszystko wreszcie trafił szlag i ziściły się wizje twórców postapo, a nam przypadkiem udałoby się przeżyć, świat byłby znacznie fajniejszym miejscem?

Nie?

Nic nie szkodzi. Po GExowej sesji Neuroshimy takich refleksji będziecie mieli pod dostatkiem.

neuroshima, sesja, rpg, gexe, postapo

Tak jest, po raz kolejny na GameExe zabawiamy się w porządne, pełnowymiarowe, soczyste sesje forumowe, tym razem ze sporą dawką radiacji. Jeśli czytając słowo "Neuroshima" nie bardzo wiecie z czym to ugryźć, nie martwcie się. "Mad Maxa" widzieli? Widzieli. "Terminatora" też? A tego najnowszego? A w "Fallouta" grali? Albo w jakieś inne postapo-zombiako-survival horrory?

Nie?

... To może chociaż czytać umieją? "Metro 2023" mówi cokolwiek?

No i świetnie. Jak widzicie, nieznajomość samego systemu w żaden sposób nie przeszkadza Wam w zapisaniu się do sesji "Neuro". Co? "Neuroshimę" znacie świetnie? To na co jeszcze czekacie?!

neuroshima, sesja, rpg, gexe, postapo
Neuroshima

Nowy dodatek do Neuroshimy!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

Na stronie wydawnictwa Portal pojawiła się zapowiedz #18 dodatku do gry Neuroshima RPG, który został zatytułowany Prawo i Sprawiedliwość.

neuroshima

Dodatek poświęcony jest zagadnieniom związanym z bezprawiem i ściganiem przestępców w post apokaliptycznym świecie Neuroshimy.

Krotka prezentacja zawartości dodatku znajduje się na specjalnej stronie Wydawnictwa Portal.

Neuroshima
krew i rdza 2

Niedawno Wydawnictwo Portal znów sprawiło olbrzymią radość rzeszy fanów Neuroshimy i wydała drugą część dodatku o nazwie "Krew i Rdza". Jeśli jesteście zainteresowani jaką opinię na jego temat ma nasz specjalista od Neuroshimy, Morthazor, zapraszam do przeczytania recenzji!

Niedawno Neuroshima doczekała się następnego, siedemnastego już z kolei oficjalnego dodatku. Zapaleni miłośnicy Zasranych Stanów, jak zawsze z niecierpliwością wyczekujący kolejnych materiałów, oraz nieco mniej zagorzali, ale również ciekawi nowości osobnicy wszelkiej maści i rodzaju wiązali pewne nadzieje z nowym dodatkiem oraz tym, co wniesie on do świata gry. Pytanie nasuwa się samo – zawiedli się, czy nie?

Nowy dodatek nosi wiele mówiący tytuł „Krew i Rdza II” i podobnie jak poprzednik przeznaczony jest dla MG. 128 stron, miękka okładka, format B5, czyli trzymamy się tradycji. Okładkę zdobi świetny rysunek Mariusza Gandziela, podobnie jak okładka KiR „jeden” przedstawiający sporych gabarytów maszynkę (tym razem cjuba Żuka, a nie humanoidalnego olbrzyma), kliku zapaleńców z wyraźnym zamiarem nafaszerowania jej ołowiem, gdzieś z boku wybuch, w tle ruiny… Wprowadzeni w klimat, możemy zatrzeć ręce i zobaczyć, co tam w środku ten nasz nowiuteńki dodatek ma.

Zgodnie ze spisem treści ma (i to całkiem sporo) ciekawostek. Treść podzielono na 3 główne rozdziały – „Neuroshima 2020”, „Tajemnice Mistrza Gry” oraz „Przygody”.

Czytaj dalej...

Neuroshima

„Krew i rdza 2” gotowa!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

krew i rdza 2, neuroshima

Wydawnictwo Portal oficjalnie informuje, że dodatek „Krew i rdza 2” opuścił właśnie drukarnię i trafił do redakcji. Z tej okazji na oficjalnej stronie wydawnictwa opublikowano plik PDF, zawierający kolejną prezentację zawartości siedemnastego dodatku do Neuroshimy. Znajdziecie go pod tym adresem.

Neuroshima

„Krew i Rdza II” trafiła do druku

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

krew i rdza 2, neuroshima

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że najnowszy, siedemnasty dodatek do „Neuroshimy” trafił do druku. Na stronie produktu znajdziecie dokładne zapowiedzi zawartości rozszerzenia w formacie PDF, dodatkowo dziś pojawiła się tam galeria prezentująca wybrane ilustracje z suplementu. Dodatek liczy tradycyjne neuroshimowe 128 stron.

„Krew i Rdza II” jest trzecim podręcznikiem, jaki ukazał się w ramach akcji „3xRPG”, w ramach której Portal wydał jeszcze alamanach MG – „Graj Trikiem” oraz grę fabularną – „InSpectres”.

Neuroshima

Gladiator wraca do gry

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

gladiator, neuroshima

Do druku trafił kolejny dodatek do Neuroshimy RPG. Zgodnie ze złożoną fanom gry obietnicą, przygotowaliśmy na grudzień dodruk dodatku Gladiator w edycji 1.5 (czyli z wprowadzonymi zmianami w mechanice gry). Gladiator to drugi dodatek do Neuroshimy. Ukazał się w 2003 roku i bardzo szybko zniknął z półek. Od 6 lat nie był dostępny w sprzedaży. Teraz wraca do sprzedaży w nowej, poprawionej edycji. Podręcznik trafi do sprzedaży jeszcze przed świętami. Liczy 48 stron, będzie kosztował 16 złotych.

Więcej o dodatku można przeczytać pod tym adresem.

Wczytywanie...