Aktualizacja modów Qwinna

1 minuta czytania

Internauta o nicku Qwinn zaktualizował 3 mody do Planescape: Torment – PS:T Fixpack (v 3.0), PS:T Unfinished Business (v 3.0) oraz Qwinn's PS:T Tweaks (v 3.5).

Planescape: Torment Fixpack poprawia setki bugów i tysiące literówek oraz przywraca do gry wiele nieaktywnych zadań. Nowa wersja poprawiła wiele błędów w samym silniku Planescape'a – zniknęły problemy związane ze zdobywaniem punktów trafienia przez Bezimiennego, TraK0 (trafienie przy klasie pancerza równej 0), systemem morale, zaklęciami strachu, jak i ulepszaniem miecza Dak'kona. Ze spraw nie związanych z silnikiem, to na przykład Kamienica Zbójców stała się tym, czym zawsze powinna być – placem zabaw Złodziei.

Planescape: Torment Unfinished Business przywraca do gry rzeczy, które były prawie, lecz nie do końca ukończone w momencie wydawania produkcji na rynek oraz poprawia wiele bugów. W nowej wersji przywrócono 27 w pełni udźwiękowionych flirtów pomiędzy Mortem a kobietami zombie. Do gry wróciło także 9 potworów i dialogów w Niższej Dzielnicy oraz dodatkowy dialog Mebbeth.

Qwinn's Planescape: Torment Tweaks wprowadza do gry kilka łatwych w użyciu ulepszeń.

Teraz pozostaje nam poczekać, aż jakiś anioł przetłumaczy mody na język polski :)

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...