Tłusty Czwartek

Tłusty czwartek #11 – Arrr me mate!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kolejny tydzień, kolejny Tłusty czwartek. Przygotowywanie tej aktualizacji tylko uświadamia człowiekowi, jak szybko ten czas leci. W jedenastej odsłonie mamy dla was sześć tekstów, które powinny (przynajmniej częściowo) zaspokoić Wasz głód nowości.

Eirin i Majareq przetłumaczyli dwa teksty o grze Piraci z Karaibów Online. Są to Kordelas oraz Podstawy walki na lądzie. Dział książkowy wzbogacił się o trzy nowe recenzje autorstwa Sosny i Kiyuku. Są to Na zawsze razem Marka Chadbourna, Władztwo Ciemności tego samego autora oraz Ostatnie Życzenie Andrzeja Sapkowskiego. Na koniec mamy dla was spis wszystkich cheatów z gry Icewind Dale I: Heart of Winter, autorstwa Ati. Zachęcamy do czytania i zapraszamy za tydzień!

Tłusty Czwartek

Kolejny czwartek, ale tym razem nie "tłusty". Redaktor prowadzący czwartkową aktualizację (czyli ja) ma serdecznie dosyć słodkości, ciast, pączków czy innych wypieków po minionych świętach. Dlatego dzień dzisiejszy stoi pod znakiem cukrowej głodówki. Tym oto wstępem zapraszam czytelników do Chudego czwartku.


Kto tu wsadził te pączki...

Wstręt wstrętem, ale o tekstach nie zapomnieliśmy. Czymś w końcu trzeba zajmować umysł, by nie myśleć o słodyczach. I tak oto na portalu pojawiło się pięć nowych recenzji książek. Ati poleca wam lekturę "Nocarza", a Strażnik zachęca do drobnych kłamstw w postaci "Kłamcy 3. Ochłap sztandaru". Dla miłośników orków i bardziej klasycznej fantastyki Valandil wysmarował recenzję "Powrotu orków", Eirin natomiast zrecenzowała odmóżdżające "Po spirali". Na koniec prezentujemy "Wiedźmi spisek", zrecenzowany przez Tamca. Fani piratów także znajdą coś dla siebie. Eirin przygotowała opis lokacji w grze Piraci z Karaibów Online. Arrr! Na koniec Lionel przygotował krótki opis Wrót Zachodu z nadchodzącego dodatku do Neverwinter Nights 2 – Mysteries of Westgate. Zachęcamy do czytania i zapraszamy za tydzień. Pamiętajcie o diecie!

Tłusty Czwartek

Tłusty czwartek #9 – Spragniony dotyku

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tak oto nadeszła dziewiąta odsłona Tłustego czwartku! Gwoździem programu w tym tygodniu jest książka "Głód dotyku". Poza recenzją autorstwa Medivha mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać dwa egzemplarze tegoż tytułu.

To oczywiście nie jedyny pączek serwowany dzisiaj. Tradycyjnie przygotowaliśmy kilka przydatnych tekstów. Na początek mamy recenzję Diablo II: Lord of Destruction autorstwa Couruna. Nasz dział o Neuroshimie wzbogacił się o dwie nowe sztuczki autorstwa Massina: Spokój snajpera oraz Szybkie celowanie. Na koniec dział o Age of Conan wzbogacił się o tekst poświęcony wyspie Tortage. Zachęcamy do lektury i zapraszamy za tydzień!

Tłusty Czwartek

Witam w ósmej odsłonie Tłustego czwartku, naszej cotygodniowej aktualizacji. Jak zwykle mamy dla Was kilka przydatnych artykułów. W tym tygodniu postanowiliśmy przyjrzeć się grom przeglądarkowym, których jest cała masa. Courun skołował od kilku autorów pięć tekstów poświęconych trzem z nich: Orodlinowi, Cyrodiil oraz OGame. Zachęcamy do czytania i zapraszamy za tydzień!

Tłusty Czwartek

Tłusty czwartek #7 – GameExeView

Dodał: , · Komentarzy: 0

Znowu czwartek, znowu mamy coś dla Was, czytelników. Tradycyjnie jest to kilka artykułów o różnych grach oraz coś zupełnie nowego. Żeby jednak tradycji stało się zadość, zacznę od nowych tekstów. Dzisiaj skromnie dodajemy trzy, autorstwa Lionela. Są to kolejno – tekst o portretach w grze Neverwinter Nights 2, oraz dwa o World of Warcraft, poświęcone Ogrom oraz Klanowi Płonącego Ostrza. Zainteresowanych gorąco zachęcamy do czytania!

A teraz do wypieków zupełnie nowych! Portal GameExe.pl dorobił się własnego kanału na portalu Youtube, nazwanego GameExeView. Za jego pomocą postaramy się wam dostarczać tłumaczenia wideo wywiadów z twórcami gier oraz pisarzami, gameplaye z gier oraz, w niedalekiej przyszłości, wideo recenzje! W chwili obecnej wideoteka jest skromna, ale będziemy ją konsekwentnie powiększać! Zachęcamy do oglądania!

Tłusty Czwartek

Psssk. Gulp gulp gulp... Aaaaah! Nadszedł czas na kolejny Tłusty czwartek z GameExe.pl! Przetrwaliśmy już nuklearną apokalipsę, możemy spokojnie zasiąść z puszkami Nukacoli i odpocząć. Dołączcie się do nas, mamy całą paletę tego zacnego trunku. Wszyscy mają już swoją? No to czytajcie, co dla was mamy w tym tygodniu!

Dzięki wspólnym wysiłkom Thorina i Ammona dostarczamy wam zupełnie nowy dział, poświęcony najnowszemu dziecku Bethesdy – Fallout 3. Zachęcamy do czytania i zapraszamy za tydzień!

Tłusty Czwartek

I znowu mamy czwartek. Tak, ponownie tłusty, choć deadline goni, oj goni. Przez ostatni tydzień zebrało się nam trochę łakoci do wrzucenia, więc delektujcie się, póki możecie!

Na początek kilka recenzji, zarówno gier, jak i książek. Tamc. naskrobał dla was recenzję „Tajemnej Wyprawy” Angie Sage oraz „Zemsty Czarownicy” Josepha Delaneya. Kolejne dwie recki napisał Courun. Pierwsza z nich to uzupełnienie wielkiego braku na naszym portalu, jakim jest recenzja Neverwinter Nights, druga poświęcona jest dodatkowi Knights of the Nine do Obliviona. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy na koniec nie zafundowali małej apokalipsy w postaci dwóch tekstów o Neuroshimie: sztuczki o nazwie Płaszczka oraz… recenzji dodatku „Bestiariusz: Bestie” autorstwa Morthazora. To wszystko na ten czwartek. Zachęcam do czytania i zapraszam na jutrzejsze otwarcie… czegoś!

Tłusty Czwartek

Tak oto nadeszła czwarta tłusta aktualizacja na GameExe.pl! I jest ona inna... Otóż, zamiast dodawać kolejny poradnik do ulubionego cRPG-a czy dodatek do RPG-a, postanowiliśmy zwrócić waszą uwagę na książki. Ati, Ammon i Sosna wyskrobali dla was trzy recenzje następujących pozycji: "Malowany Człowiek t.2", "wiedźma.com.pl" oraz "Koniec Świata". Serdecznie zachęcamy do czytania. Przypominam, że książki, podobnie jak klawiatury, należy dotykać czystymi rękoma.

To jeszcze nie koniec. Ogłaszamy także wyniki konkursu "Krwawe pączki, czyli Kanon Barbarzyńców do wygrania!". Wspomniany "Kanon" otrzymają następujące osoby: Małgorzata P. z Andrychowa, Marek F. z Niska oraz Rafał P. z Biskupca. Zwycięzcom gratulujemy!

Tłusty Czwartek

Witam w trzeciej już edycji Tłustych czwartków! Mam nadzieję, iż wszystkie prawdziwe pączki z zeszłego tygodnia zostały już skonsumowane, ewentualnie dobite w trakcie próby ucieczki. Jeśli nie, to koniecznie sprawdźcie ich stan i pamiętajcie, że wypieki nie powinny mówić ludzkim głosem. Po uporaniu się z tym zadaniem możecie śmiało zapoznać się z trzema tekstami, które prezentujemy wam w tym tygodniu.

Lionel wysmarował dla was dwa artykuły. Pierwszy z nich to recenzja dodatku do drugiej części Gothica o nazwie Noc Kruka. Drugi tekst to spis i opis wszystkich unikalnych atutów w Neverwinter Nights 2. Na koniec nowy dodatek do naszego działu o grach bMMO: recenzja My-Fantasy autorstwa Sosny.

To jeszcze nie wszystko. Przypominam o trwającym konkursie "Krwawy pączek", w którym do wygrania są trzy egzemplarze antologii "Kanon Barbarzyńców t.1". Jeśli jeszcze nie wysłałeś zgłoszenia, to zapraszam pod ten adres. Wyniki już w przyszły czwartek.

Tłusty Czwartek

Witamy w drugiej edycji Tłustego czwartku! Mam nadzieję, że większość czytelników ma już pierwsze pączki za sobą i po krótkiej przerwie w obżarstwie z apetytem dobierze się do następnych. Żeby wam nie było nudno w trakcie jedzenia, przygotowaliśmy kilka tekstów, które jeszcze bardziej umilą wam czas spędzony nad słodkimi wypiekami. Pamiętajcie, żeby nie jeść nad klawiaturą i umyć (w ostateczności oblizać) palce przed dotknięciem klawiszy tudzież myszki. Zapraszamy do czytania!

Tłusty czwartek!

Na początek, w ramach uzupełniania luk w portalu, mamy dla was recenzję dodatku do pierwszego Neverwintera: Hordes of the Underdark przygotowaną przez Lionela. Dla fanów Neuroshimy Morthazor przygotował trzy karabiny, które wzbogacą każdą walkę. Osoby preferujące Warhammera też dostaną od nas pączki w postaci rytuałów Khorne'a oraz przygody pt. Duch. Na koniec coś o browserówkach: opis lokacji z gry Kroniki Fallathanu, tekst o flocie w OGame oraz opis jednego z bogów Orodlinu Luzulbala. Zachęcamy do czytania i zapraszamy za tydzień!

PS: To jeszcze nie wszystko! Wieczorem wystartuje konkurs, w którym praktycznie rozdamy kilka egzemplarzy dobrej antologii...

Wczytywanie...