Tłusty czwartek #2 – tym razem prawdziwy!

1 minuta czytania

Witamy w drugiej edycji Tłustego czwartku! Mam nadzieję, że większość czytelników ma już pierwsze pączki za sobą i po krótkiej przerwie w obżarstwie z apetytem dobierze się do następnych. Żeby wam nie było nudno w trakcie jedzenia, przygotowaliśmy kilka tekstów, które jeszcze bardziej umilą wam czas spędzony nad słodkimi wypiekami. Pamiętajcie, żeby nie jeść nad klawiaturą i umyć (w ostateczności oblizać) palce przed dotknięciem klawiszy tudzież myszki. Zapraszamy do czytania!

Tłusty czwartek!

Na początek, w ramach uzupełniania luk w portalu, mamy dla was recenzję dodatku do pierwszego Neverwintera: Hordes of the Underdark przygotowaną przez Lionela. Dla fanów Neuroshimy Morthazor przygotował trzy karabiny, które wzbogacą każdą walkę. Osoby preferujące Warhammera też dostaną od nas pączki w postaci rytuałów Khorne'a oraz przygody pt. Duch. Na koniec coś o browserówkach: opis lokacji z gry Kroniki Fallathanu, tekst o flocie w OGame oraz opis jednego z bogów Orodlinu Luzulbala. Zachęcamy do czytania i zapraszamy za tydzień!

PS: To jeszcze nie wszystko! Wieczorem wystartuje konkurs, w którym praktycznie rozdamy kilka egzemplarzy dobrej antologii...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...