Tłusty Czwartek

21 odsłona Tłustych czwartków już nadeszła! W tym tygodniu mamy recenzje dwóch kultowych produkcji cRPG oraz dwa teksty o nadchodzącej kontynuacji kultowego hack'n slasha. Na dokładkę mamy nowy filmik na naszym kanale YouTube. Zachęcamy do czytania i oglądania oraz zapraszamy za tydzień na więcej!

Tłusty Czwartek

Witam w dziewiętnastej odsłonie Tłustych Czwartków z GameExe.pl! Dzisiaj mamy dla Was kolejną, niestandardową mieszankę tekstów. Valandil zrecenzował dwie książki, Courun delikatnie skrytykował grę Lionheart, a Darnok napisał co nieco o umiejętnościach w grze Loki. Serdecznie zapraszam do lektury!

Tłusty Czwartek

Tłusty Czwartek #18 – Ekskluziw

Dodał: , · Komentarzy: 2

Wraz z dzisiejszym dniem mamy zaszczyt zaprezentować wam kolejną, osiemnastą już, odsłonę Tłustego Czwartku na GameExe. Dzisiaj oprócz zwykłych tekstów i filmików, mamy dla was także ekskluzywny wywiad z Piotrem Rogożą! Recenzję jego książki "Po spirali" mieliście okazję już czytać. Oprócz tego czeka na was także konkurs, w którym, dzięki uprzejmości firmy Cenega, wygrać można 2 egzemplarze gry "Sacred 2: Fallen Angel". Dość tego biadolenia, którego i tak pewnie nikt nie czyta ;) Oglądajcie, komentujcie i wróćcie za tydzień!

Tłusty Czwartek
Tłusty Czwartek

Tłusty czwartek #17 – Multimedialny

Dodał: , · Komentarzy: 3

Nadszedł czas na siedemnastą odsłonę Tłustych Czwartków na GameExe.pl. Operacja S.E.S.J.A. dla niektórych już się zaczęła, innych dopiero czeka, a sporego (nieszczęśliwego) odsetka społeczeństwa w ogóle nie dotyczy. Ponieważ znaczna cześć redakcji uczestniczy w tej operacji, dzisiejszy updejt będzie dość skromny. Mimo wszystko zapraszam do czytania i... oglądania, gdyż mamy dla Was także kilka filmików. Do zobaczenia za tydzień!

Tłusty Czwartek
Tłusty Czwartek

Oto nadeszła szesnasta odsłona Tłustych czwartków, jak zwykle obfitująca w różne przydatne materiały. Choć powszechnie znaną prawdą jest to, że nie należy mieszać, postanowiliśmy zaryzykować. Mamy dla was recenzje dwóch książek oraz jednej gry MMO, zapowiedź nadchodzącego eRPeGa, a także tekst o grze przeglądarkowej. Zachęcamy do czytania!

Tłusty Czwartek

Witamy w piętnastej odsłonie Tłustych Czwartków! Zaczniemy od małego przypomnienia wielkiej rocznicy. 24 maja minęło dokładnie 10 lat od polskiej premiery gry Baldur's Gate, powszechnie uznawanej za klasyka gatunku. W związku z tym publikujemy recenzję tejże produkcji i kłaniamy się jego twórcom. Oprócz tego mamy dla Was recenzję jeszcze jednego klasyka oraz trzy teksty poświęcone grze przeglądarkowej, osadzonej w świecie mistrza Tolkiena. Zachęcamy do czytania i zapraszamy za tydzień!

Tłusty Czwartek

Witam w 12 odsłonie Tłustego Czwartku. Na początku chciałbym wyjaśnić, dlaczego w zeszłym tygodniu aktualizacja się nie odbyła. W redakcji stwierdziliśmy, że użytkownikom byłoby zwyczajnie zbyt dobrze, gdyby dwa dni pod rząd otrzymali dwie spore dawki tekstów i mogliby zacząć się przyzwyczajać. Mamy nadzieję, że nasz nowy dział o Drakensangu zaspokoił Wasze zeszłotygodniowe apetyty.

Tytuł aktualizacji nie jest losowy. Mamy dla Was dwie konkurencyjne recenzje gry Diablo II autorstwa Thorina i Lionela. Panowie po prostu nie mogli dojść do porozumienia w kilku sprawach. Teksty znajdziecie pod tym i tym adresem. Trzeci dodany dzisiaj tekst traktuje o surowcach i budynkach w grze bMMO OGame. Medivh postarał się o recenzję "Dziewięciu książąt Amberu" Rogera Zelaznego. Na koniec Dany wypiekł tekst o sztyletach w grze Piraci z Karaibów Online. To wszystko na dzisiaj. Zapraszamy za tydzień!

Wczytywanie...