Voodoo

2 minuty czytania

Podstawy Voodoo

Umiejętności związane z magią Voodoo pochodzą od obiektów naładowanych szczególną energią. W Piratach z Karaibów Online odnosi się to do laleczek oraz różdżek. Poziom twoich umiejętności związanych z używaniem tych przedmiotów – rzucaniem klątwy bądź uzdrawianiem kompana – jest pokazany w twoim panelu.

Voodoo
Rzucanie Klątwy

Atakowanie za pomocą Voodoo

Ten typ ataku może okazać się najbardziej skuteczny, gdy walczysz w grupie. Kiedy twoi kompani atakują wrogów strzelając do nich z pistoletów lub używając granatów, ty możesz użyć magii Voodoo i spowolnić przeciwników bądź zmniejszyć ich poziom wytrzymałości.

Kompas

Podpowiedź: Kiedy używasz magii, nie czekaj, aż wskaźnik odnowi się do końca. Najwięcej obrażeń zadasz rzucając jedno zaklęcie po drugim.

Uzdrawianie za pomocą Voodoo

Sama moc Voodoo nie musi służyć tylko do zaklinania, przeklinania czy zadawania obrażeń. Możesz użyć znanych ci zaklęć, aby uzdrowić swoich towarzyszy bądź wyleczyć ich z choroby. Aby uzyskać najlepszy rezultat, używaj tych zaklęć w ten sam sposób, co klątw. Rzucaj je jedno za drugim dla maksymalnego efektu.

Używanie Voodoo

Wszystko ma swój koszt i jak już wiesz, rzucanie klątw oraz uzdrawianie także. Po użyciu pewnej części swojej mocy czasami lepiej jest odczekać, aż zregeneruje się ona, zwłaszcza przed kolejną walką. Ułatwi to unikanie potyczek, w których nie będziesz miał możliwości rzucenia klątwy bądź uzdrowienia towarzyszy.

Kompas

Podpowiedź: Moc Voodoo regeneruje się nieustannie, jednak możesz przyspieszyć ten proces poprzez zwiększanie umiejętności Koncentracji Różdżki – zużywając na to zdobyte punkty Voodoo.

Kompas

Podpowiedź: Zwiększając umiejętność używania Laleczek Voodoo możesz również zwiększyć maksymalny limit swojej mocy.

Źródło: piratesonline.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...