Gildie

2 minuty czytania

Zakładanie i dołączanie do Gildii – Kody Zaproszeń

Chcesz mieć bandę piratów, do których zawsze będziesz mógł zwrócić się po pomoc? Możesz dołączyć do już istniejącej Gildii bądź założyć własną, a twoi towarzysze będą oddaleni od ciebie zaledwie o kliknięcie. Aby to zrobić, kieruj się tymi oto wskazówkami:

Dołącz do Gildii: Każdy gracz może dołączyć do gildii, jednak może być członkiem tylko i wyłącznie jednej – Bractwo Piratów niezbyt lubi się dzielić.

Są dwa sposoby na dołączenie do gildii:

Zaproszenie za pomocą jednego kliknięcia: Przywódca gildii bądź jej oficer może kliknąć na jakiegokolwiek pirata podczas gry i od razu zaprosić go do swojej bandy.

Kompas

Podpowiedź: Jeśli chcesz dołączyć do danej organizacji spytaj Przywódcę bądź Oficera gildii o zaproszenie. Perswazja może tutaj wiele zdziałać.

  • Po dołączeniu do gildii możesz rzucić okiem na listę jej członków oraz dodać ich do listy swoich przyjaciół.

Kompas

Podpowiedź: Aby otworzyć Panel Przyjaciół podczas gry, naciśnij klawisz F.

  • Jeśli chcesz opuścić gildię, do której należysz, wybierz opcję Opuść Gildię w jej zakładce znajdującej się w Panelu Przyjaciół.

Kod Zaproszenia: Przywódca bądź Oficer danej gildii posiada możliwość stworzenia kodu zaproszenia, który może być przekazany każdemu graczowi, co pozwoli mu na dołączenie do danej organizacji. Kod zaproszenia jest przydatny do dołączenia, nawet gdy dane osoby nie są aktualnie zalogowane w grze. Muszą one jedynie zatrzymać ten kod i użyć go na głównej stronie gildii podczas kolejnego pobytu w grze.

  • Aby stworzyć kod zaproszenia, gracze muszą najpierw zostać Przywódcą gildii bądź jej Oficerem. (Uwaga: Jedynie gracze z nieograniczonym dostępem, czyli kontem nieograniczonym, mogą stworzyć gildię). Następnie muszą oni otworzyć Panel Przyjaciół i wybrać opcję Stwórz Zaproszenie. Kiedy już stworzyli oni dany kod, mogą nim zarządzać i dać komukolwiek zechcą. (Uwaga: Jeden kod może być użyty tylko raz przez pojedynczego gracza, jednak istnieje możliwość stworzenia nawet 20 rożnych kodów w zaledwie kilka chwil).

  • Kody stracą swoją ważność po 10 dniach, więc upewnij się, iż zostaną one szybko wykorzystane przez twoich przyjaciół.

Stwórz gildię: Aby stworzyć gildię zrzeszającą najbardziej podstępnych rzezimieszków bądź najdelikatniejszych i najwrażliwszych piratów, musisz posiadać konto z nieograniczonym dostępem.

Aby stworzyć gildię kieruj się instrukcjami poniżej:

  • Kliknij na ikonę przyjaciół w swej Skrzyni Morskiej, aby otworzyć Panel Przyjaciół.

Kompas

Podpowiedź: Aby wywołać Panel Przyjaciół podczas gry, wciśnij klawisz F.

  • Kliknij na zakładkę Gildii, znajdującą się w dolnym, prawym rogu Panelu Przyjaciół.

  • Wybierz opcję Stwórz Gildię i kieruj się wskazówkami na ekranie, a następnie naciśnij OK.

  • Stworzyłeś swą własną gildię!

Źródło: www.piratesonline.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...