Przyjaciele

2 minuty czytania

Przyjaciele i czat

Z biegiem czasu zwiększy się twoja popularność, ale również poziom trudności zadań, których będziesz się podejmował. Aby poradzić sobie z tym bez problemu, potrzebujesz nie tylko przyjaciół, ale i własnej załogi – chociażby dodatkowych rąk do armat, jak i wiernych kompanów, którzy będą walczyć z tobą ramię w ramię z najgorszym wrogiem, jakiego tylko na całych Karaibach można spotkać.

Osobisty Panel Pirata

Osobisty Panel Pirata
Osobisty Panel Pirata

Klikając na któregokolwiek z piratów, uaktywnisz ich Panel Osobisty. Pokazuje on imię danej persony oraz listę możliwych interakcji:

Opcja Opis
Przyjaźń Zawiąż lub zerwij przyjaźń z piratem
Załoga Zaproś pirata do własnej załogi lub podziel załogę
Gildia Zaproś pirata do swej Gildii lub wyrzuć go, jeśli już jest jej członkiem
Szept Wyślij prywatną wiadomość do tego pirata
Idź do Przenieś się w miejsce pobytu tego pirata za pomocą teleportacji
Potyczka Zaproś pirata na potyczkę PVP (pirat przeciwko piratowi)
Ignoruj Ignoruj tego pirata do końca swej gry
Raportuj Zgłoś niepoprawny język, aroganckie zachowanie lub nieodpowiednie imię do moderatora

Nawiązywanie przyjaźni

W Piratach z Karaibów Online istnieją dwie różne grupy przyjaciół:

  • Piraci – jest to przyjaźń, którą nawiązujesz pomiędzy swoją postacią, a postaciami pozostałych graczy. Znacie imiona swych postaci i komunikujecie się za pomocą Szybkiego Czatu.

  • Gracze – są to przyjaciele z 'prawdziwego' świata, gracze skrywający się za piratem. Do komunikacji z tymi kompanami możesz używać Szybkiego Czatu, Szybkiego Czatu Plus lub Czatu Otwartego.

Wszyscy twoi przyjaciele pojawiają się w Panelu Przyjaciół wraz z małą wiadomością informującą o ich aktualnym statusie. Maksymalnie możesz posiadać 300 przyjaciół.

Użyj Panelu Przyjaciół, aby dodać kogoś do swojej listy bądź zerwać przyjaźń. Jeśli chcesz dodać nowego przyjaciela, kliknij na pirata, z którym chcesz tą znajomość nawiązać – pojawi się jego Panel Osobisty. Naciśnij opcję Nawiązania Przyjaźni, a wyskakujące okienko zapyta cię o potwierdzenie. Zatwierdź, a gra wyśle zapytanie do danego pirata czy również potwierdza nawiązywaną znajomość. Jeśli odpowiedź brzmi 'tak', zostaniesz o tym poinformowany. Imię danego pirata pojawi się wtedy w twoim Panelu Przyjaciół, a twoje imię w Panelu nowego przyjaciela. Aby zerwać przyjaźń otwórz Panel Przyjaciół i kliknij na pirata bądź na nick osoby, z którą dłużej nie chcesz się przyjaźnić. Nowy panel oznajmi ci, iż aktualnie się przyjaźnicie. Wybranie opcji Zerwij Przyjaźń zakończy znajomość.

Zakończenie przyjaźni

Aby zerwać przyjaźń, otwórz Panel Przyjaciół i kliknij na pirata bądź na nick osoby, z którą dłużej nie chcesz się przyjaźnić. Następnie otwórz Panel Przyjaźni i wybierz opcję Zerwij Przyjaźń. Naturalnie składanie skargi na przyjaciela automatycznie zerwie przyjaźń.

Źródło: www.piratesonline.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...