Czaty

2 minuty czytania

Szybki Czat

Aby użyć Szybkiego Czatu, kliknij na ikonę czaszki znajdującą się w lewej, dolnej części ekranu, a następnie wybierz odpowiednią wiadomość z rozwijanego menu. Wszyscy gracze wokół ciebie usłyszą co chcesz powiedzieć. Szybki Czat jest dostępny zarówno dla graczy z kontem ograniczonym, jak i nieograniczonym.

Szybki Czat Plus

Ten typ czatu pozwala na komunikowanie się z innym graczem poprzez używanie słów znajdujących się w słowniku Czatu. Jeśli wpiszesz słowo, które nie znajduje się w słowniku, pojawi się ono na czerwono, zawiadamiając tym samym, iż nie zostanie wysłane w twojej wiadomości. Możesz wybrać opcję zmiany tego słowa i wpisać to, które w słowniku się znajduje bądź nacisnąć klawisz Enter i mimo wszystko wysłać wiadomość. Odbiorca twojej wiadomości zobaczy całą jej zawartość oprócz tych części, które zostały wyświetlone na czerwono.

Czat Otwarty

Jeśli chcesz rozmawiać używając Czatu Otwartego, naciśnij klawisz Enter. Aktywuje to okienko czatu w dolnej, lewej części ekranu. Wpisz swoją wiadomość i naciśnij klawisz Enter, aby ją wysłać.

Czat Otwarty pozwala ci na rozmawianie z każdym, kto używa tego samego rodzaju czatu, bez pomocy słownika gry. Pamiętaj jednak, że nawet ten czat jest cenzurowany i nie wszystkie słowa uważane są za dopuszczalne.

Kompas

Podpowiedź: Jeśli wpisywanie wiadomości zajmuje ci dużą ilość czasu, pojawi się ona jako chmurka z myślą na ekranie i zostanie tam dłużej.

Szept

Jeśli chcesz wysłać wiadomość tylko do jednego pirata, możesz do niego szepnąć. Aby to zrobić, wybierz opcję Szeptu w Panelu Osobistym danego pirata. Jeżeli obydwoje jesteście na czacie otwartym, wpisz swoją wiadomość w okienku czatu i naciśnij Enter, aby ją wysłać. Jeśli chcesz użyć zwrotu z Szybkiego Czatu, kliknij na czaszkę znajdującą się po lewej stronie interfejsu. Następnie wybierz odpowiadający ci zwrot z rozwiniętego menu. Szept ukaże się w formie pochyłego pisma w Logach Czatu. Żaden inny pirat nie będzie mógł zobaczyć tych wiadomości. Możesz również w prosty sposób odpowiedzieć na szept drugiego pirata poprzez kliknięcie na otrzymaną wiadomość.

Czat Załogi

Dobry kapitan nigdy nie traci kontaktu ze swoimi kompanami. Poprzez otwarcie Panelu Przyjaciół oraz kliknięcie na Załogę, możesz zobaczyć jej członków oraz zajrzeć do ich Paneli Osobistych. Aby wysłać wiadomość do wszystkich, gdziekolwiek zdarzy im się być, kliknij na zakładkę Załogi w górnej części interfejsu czatu i wyślij swoją wiadomość. Wiadomości załogi ukażą się w kolorze różowym w Logach Czatu.

Czat Gildii

Twoja gildia jest twoją rodziną, a jej członkowie to najbliżsi tobie piraci. Ci, którzy zawsze będą walczyć u twego boku nie zważając na nic – czy słońce, czy deszcz. Dołączenie do gildii sprawi, iż zgromadzenie załogi stanie się prostsze – w razie kłopotów czy szczególnych wydarzeń możesz zawsze liczyć na jej pomoc.

Jeśli musisz skontaktować się z członkami swojej gildii, otwórz panel swoich przyjaciół i kliknij na Gildię. Każdy członek stowarzyszenia ma tutaj swoje miejsce. Kliknij na poszczególnego pirata, aby ujrzeć jego Panel Osobisty. Aby wysłać wiadomość do wszystkich członków swojej gildii, kliknij na zakładkę Gildii w górnej części interfejsu czatu i wyślij swą wiadomość. Wiadomości wysłane do gildii pojawią się w Logach Czatu na niebiesko.

Źródło: www.piratesonline.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...