Skarby

1 minuta czytania

Rabunki, skarby, statki i dziury na kokpicie – żadne nie może istnieć bez drugiego. Wszystko to jest nieodłącznym elementem życia każdego pirata. W grze możesz korzystać z Panelu Skarbów, który pomoże ci utrzymać trop wszystkich skarbów, jakie napotkasz podczas całej przygody z Piratami z Karaibów Online. Wliczając w to złoto, karty do oszustw oraz wszystko to, co można nazwać skarbem.

Zbieranie Skarbów

W trakcie zagłębiania się w fabułę Piratów z Karaibów, będziesz mieć okazję wykonać specjalne zadania, dające ci szansę na polepszenie swych umiejętności związanych ze zbieraniem skarbów. Aby zebrać pełną ich kolekcję, będziesz musieć odnaleźć serię unikalnych przedmiotów – znajdujących się w ekwipunku śmiertelnych przeciwników.

Tabelka kolekcji

Kolekcja Ilość skarbów do znalezienia
Kosztowności 20
Drobiazgi i Graty 20
Skarby Szubrawca 9
Dekoracje Marynarki 14
Zęby Rudyarda 7
Pierścienie Rhinewortha 11
Złote Szachy 12
Menażeria Tia Dalmy 15

Ukryte Skarby

Podczas gry będziesz mieć możliwość odnalezienia zakopanych w ziemi kosztowności. Możliwe, że ktoś z miasta powie ci, gdzie ich szukać, a być może znajdziesz je przez przypadek. Na terenie całych Karaibów znajdują się pogrzebane skrzynie ze skarbami, więc miej oczy szeroko otwarte i wypatruj zielonych kół na ziemi. Właśnie tam ukryte są skarby. Jeśli zauważysz takie koło, zacznij kopać!

Kompas

Podpowiedź: Podczas wykopywania skarbów jesteś wystawiony na ryzyko ataku, więc miej oczy i uszy otwarte.

Źródło: www.piratesonline.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...