Witamy na Karaibach

3 minuty czytania

Witamy na Karaibach

Rozwiń i ustaw swe żagle w stronę olbrzymich wód Morza Karaibskiego w poszukiwaniu przygód, fortuny oraz sławy, w świecie mającego złą sławę pirata Jacka Sparrow oraz złego Jolly Rogera. Piraci z Karaibów Online pozwolą ci na grę wraz z tysiącami innych graczy, odkrywanie nowych mitów oraz nigdy nieopowiedzianych historii. Zawieraj przyjaźnie, przymierza, walcz ze złem w postaci Nieumarłych używając własnej strategii po to, aby nie raz swych wrogów przechytrzyć – a wszystko to, by zostać najbardziej wsławionym piratem siedmiu mórz.

Przeżyj Legendę

Twoja przygoda rozpoczyna się niezbyt ciekawie – bez grosza przy duszy, a w dodatku w więzieniu. Jednak pomaga ci się z niego wydostać sam Jack Sparrow. Podstaw potrzebnych do przetrwania nauczysz się dość szybko – szermierka, jak i obsługa dział nie powinna sprawić wiele problemów. Dodatkowo poznasz również podstawy nawigacji na Karaibach, których morza wydawać się mogą złowieszcze, jak i przepełnione niezwykłymi tajemnicami, a same miasta mogą być pełne podejrzanych typów, jak i mieszkańców niegodnych zaufania.

Witamy na Karaibach

Jeśli chcesz mieć szansę w walce z zastępami Jollyego, musisz opanować coś, co wykorzystuje również i on. Opanowanie Magii Voodoo może okazać się bardzo dobrym pomysłem, zwłaszcza że może być użyta nie tylko do szybkiego pozbywania się przeciwników, ale również do uzdrawiania kompanów. W przeciwieństwie do ciebie, Jolly używa Mocy Voodoo do wskrzeszania poległych piratów – bynajmniej nie po to, aby oddać im ich życie, a wcielić w szeregi swej armii. Tak wskrzeszony pirat nie jest niczym więcej, niż tylko swoimi szczątkami, jednak jeśli chodzi o walkę, to niczym nie odbiega od dawnej sprawności, jak i zręczności, którą mógł posiadać za życia. Nieumarli nie boją się kroczyć dumnie po lądzie, jak i stawić czoła niejednemu przeciwnikowi na wodzie, na swych rozpadających się statkach.

Aby przetrwać, będziesz oczywiście potrzebować złota. Na szczęście w większości z tawern istnieje możliwość zagrania w gry, dzięki którym możesz się wzbogacić – stoły pokera, jak i blackjacka czekają.

Nic w Piratach z Karaibów Online nie przychodzi samo i nie jest za darmo, dlatego też nieraz pojawi się potrzeba wypełnienia jakiegoś zadania – nie tylko po to, aby zyskać więcej sławy. Nikt oprócz ciebie nie będzie się przejmować czy polegniesz, więc upewnij się, że nie zaniedbujesz treningu z bronią – swoim sztyletem, szablą, pistoletem czy granatami – jest ona jedyną rzeczą, która dzieli cię od porażki. Jeśli myślisz, że dasz radę walczyć za pomocą stali, jak i czarów, nie wahaj się również zainwestować w ten typ treningu.

Do rozpoczęcia własnych przygód potrzebujesz statku, na który najlepiej i najłatwiej jest zaciągnąć własnych przyjaciół – jeśli posiadasz już statek i załogę, możesz wyruszyć na odkrywanie tajemnic morza. W odpowiednim czasie przyjdzie moment także i na zmianę statku – to znaczy wtedy, gdy będziesz wystarczająco silny, jak i w twojej sakiewce nie będzie brakowało odpowiedniej ilości złota. Jednak bez obaw – dla każdego znajdzie się odpowiedni statek. Slupy wsławione są dzięki swojej nadzwyczajnej szybkości, Galeony zaś znane są z możliwości przetransportowania niezwykle dużych ilości towaru. Fregata z kolei należy do statków czysto bitewnych – chociażby dzięki takim zaletom, jak niezwykle wytrzymały kadłub czy ciężkie armaty.

Pamiętaj, aby trzymać się od nich z daleka dopóki nie zdobędziesz jednej dla siebie. W przeciwnym wypadku możesz się znaleźć w bardzo nieciekawej sytuacji.

Wraz z ulepszaniem swych umiejętności, zwiększy się również i twoja popularność, jednak bądź ostrożny! Zarówno zdrada, jak i oszustwo mogą kryć się na wszystkich stronach świata, które wskazuje kompas. Jak Jack Sparrow doskonale wie, nawet najbardziej niewinne spotkanie może ciągnąć za sobą nieprzyjemne konsekwencje.

Źródło: www.piratesonline.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...