Rozpoczęcie przygody

2 minuty czytania

Zakładanie konta – Konto Podstawowe oraz Nieograniczone

W Piratach z Karaibów Online istnieją dwa rodzaje dostępu do tego, co oferuje gra.

  • Konto Podstawowe jest darmowe. Znaczy to mniej więcej tyle, że w otoczeniu gracza mogą znajdować się niechciane często ogłoszenia, natomiast dostęp do broni, umiejętności oraz terenów jest ograniczony.

  • Konto Nieograniczone wymaga miesięcznej subskrypcji. W otoczeniu gracza nie znajdują się jednak żadne niechciane ogłoszenia czy też reklamy. Gracz otrzymuje również dostęp do niektórych lokacji, które nie są dostępne przy posiadaniu Konta Podstawowego. W porównaniu z pierwszym kontem, może on również brać udział w dłuższych i bardziej skomplikowanych zadaniach, rozwijać więcej umiejętności, posiadać większe oraz silniejsze statki, a przede wszystkim może on stworzyć własną Gildię i wiele więcej.

Tworzenie postaci

Zanim rozpoczniesz wielką przygodę, będziesz musiał stworzyć swojego pirata. Prawie każdy szczegół wyglądu twojego pirata może zostać odpowiednio dostosowany. Konto Podstawowe pozwala na posiadanie dwóch różnych piratów, a Konto Nieograniczone aż czterech.

Rozpoczęcie przygody
Stwórz swoją postać

Wybór imienia

Jeśli nie masz dobrego pomysłu na imię, możesz użyć generatora imion, aby ci w tym pomógł. Jeśli chcesz jednak użyć imienia, które sam stworzyłeś, kliknij na Wpisz Imię, po czym wprowadź je do okienka tekstowego. Imię, które wprowadziłeś będzie musiało zostać sprawdzone. Jeśli zostanie zaakceptowane, stanie się imieniem twojego pirata. Podczas sprawdzania otrzymasz tymczasowe imię, aby móc zacząć grać.

Wybieranie pirata do gry

Możesz grać każdym z piratów, który należy do twojej rodziny. Aby przejrzeć listę postaci stworzonych przez każdego członka twojej rodziny, użyj prawej oraz lewej strzałki, znajdujących się w lewej, górnej części ekranu. Rodzaj dostępu (Podstawowe lub Nieograniczone Konto) każdego z członka rodziny jest wyświetlony pod nazwą ich konta.

Blokowanie postaci

Ustawienia domyślne pozwalają każdemu, kto zaloguje się na jedno z kont należących do twojej rodziny, grać którymkolwiek piratem. Jeśli chcesz stworzyć pirata, którym nikt inny nie będzie mógł grać, wybierz opcję Zablokuj w głównym ekranie zarządzania postacią. Od tej chwili tylko i wyłącznie twórca zablokowanego pirata lub administrator konta może grać daną postacią bądź ją odblokować.

Rozpoczęcie przygody
Blokowanie postaci

Źródło: www.piratesonline.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...