wampir_maskarada

Wrogowie

2 minuty czytania

Jolly Roger

Wrogowie

Kiedyś był piratem o niezbyt dobrej sławie. Piratem szybko tracącym nerwy oraz wielce rządnym władzy. W wyniku przegranej gry z zaklinaczem Voodoo, został przemieniony w nieumarłego, co pozwoliło mu na odkrycie wielu nowych umiejętności. Jednak teraz ma on w swych złowieszczych planach przejęcie kontroli nad całymi Karaibami oraz obwieszczenie siebie Lordem wszystkich piratów. Wygląda na to, że niewiele jest w stanie go powstrzymać.

Nieumarłe Szkielety

Wrogowie

Twór Rogera. Jolly za sprawą swych mrocznych mocy wykorzystuje gnijące ciała zmarłych bądź poległych piratów, aby stworzyć dla siebie odpowiednich kompanów, właśnie takich jak szkielety, które często spotykane są na lądzie lub na nawiedzonych, opuszczonych statkach, dryfujących bezcelowo po morzu. Mimo iż są tylko kośćmi, pozostałościami po kiedyś żyjących – bądź ostrożny, w walce są niepodważalnie bezlitosne.

Nieumarły Szkielet

Typ Poziom
Grabarz 1-3
Bandyta 2-5
Pirat 4-8
Czarownik 7-11
Rozbójnik 12-18
Grenadier 17-23
Cygan 22-28
Łupieżca 27-33
Kapitan 32-38
Francuski Kwatermistrz 10-15
Francuski Mistrz/Obrońca 15-20
Francuski Porucznik 20-25
Francuski Kapitan 25-30
Hiszpański Konkwistador 10-15
Hiszpański Bandyta 15-20
Hiszpański Pirat 20-25
Hiszpański Kapitan 25-30

Istoty obarczone klątwą

Moc Jollyego Rogera nie jest ograniczona, jeśli chodzi o ilość nieumarłych jaką może powołać do 'życia'. Jakby tego było mało posiada on również możliwość zakażenia żywych kreatur, chociażby takich jak zwierzęta i zamienienia ich w swoich przeraźliwych sługusów. Nieżywe Aligatory, Nietoperze, Osy, Kraby czy Skorpiony i ich złowieszczy jad to tylko niektóre z przykładów, które bynajmniej nie są łatwe do pokonania. Gigantyczne rosiczki mogą rosnąć właśnie w tych miejscach, w których piraci najmniej by się ich spodziewali. Uważaj również na niespodziewanie pojawiające się korzenie, które niejednego już w swych objęciach utuliły. Z pewnością nie są oznaką szczęśliwego zakończenia przygody.

Źródło: www.piratesonline.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...