Umiejętności

2 minuty czytania

Umiejętności (Hot Key – K)

Ten panel pozwala ci na rozporządzanie swoimi umiejętnościami. Wraz z upływem czasu biegłość w posługiwaniu się daną bronią wzrośnie, za co dostaniesz poszczególne punkty. Użyj je, aby nauczyć się nowych sztuczek, które związane są z tą bronią bądź zwiększyć poziom tych, które już zostały opanowane.

Skrzynia Morza
Panel umiejętności

Jak rozdać punkty umiejętności

Z każdym nowym poziomem twój pirat zyskuje również punkt dla danej broni. Możesz użyć go do ulepszenia już posiadanych sztuczek bądź nauczyć się nowych. Zastanów się nad swoim wyborem, bowiem po rozdaniu punktu decyzja nie może zostać cofnięta.

Aby rozdać zdobyte punkty, otwórz panel umiejętności w swej skrzyni (K). Następnie kliknij na ikonę broni odpowiadającą tej, którą chcesz ulepszyć. Ikony umiejętności, które są w całości pokolorowane, są umiejętnościami już przez ciebie opanowanymi. Umiejętności, których ikony są przezroczyste, są tymi, które odblokowałeś, jednak nie zostały one jeszcze przez ciebie 'zakupione'. Puste, czarne koła przedstawiają umiejętności możliwe do zdobycia w przyszłości wraz z nowymi poziomami.

Skrzynia Morza
Jak rozdać punkty umiejętności

Pod każdą ikoną danej umiejętności znajduje się określona liczba kropek – przedstawiają one stopień biegłości w tej umiejętności. Umiejętności z wyższym poziomem są potężniejsze i oczywiście pozwalają nam na zadawanie większej ilości obrażeń przeciwnikowi podczas walki. Jedna umiejętność może być zwiększona do maksymalnego poziomu, równego 5.

Skrzynia Morza

Istnieją trzy różne kategorie umiejętności. Te w górnym rzędzie dotyczą Ataku oraz Combo i są wywoływane poprzez klawisz Ataku (Lewy przycisk myszki lub CTRL). Pośrodku naszego panelu, w półkole, znajdują się umiejętności, które muszą zostać wywołane ręcznie. W dolnej części panelu znajdują się umiejętności bierne, czyli te, które nie muszą być wywoływane podczas walki, a są cały czas aktywne. Pomagają nam one w zdobyciu nowych umiejętności poprzez szybsze przeskakiwanie na wyższy poziom.

Skrzynia Morza

Źródło: www.piratesonline.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...